فتح الله زاده: قلعه نویی جای کروش بود با 24 امتیاز کامل به جام جهانی می رفتیم!

علی فتح الله زاده هنوز هم می گوید بخش عمده صعود تیم ملی در جام جهانی حاصل کار استقلالی هاست.

علی فتح الله زاده در بخشی از آخرین گفت و گوی خود با خبرآنلاین وقتی بحث با او به ماجرای تیم ملی و جمله معروف« همین امشب کروش را اخراج کنید و قلعه نویی را به جایش بگذارید» گفت:« هنوز هم پای حرفم هستم که قلعه نویی خیلی خوب فضای ایران را می شناسد و از تیم های عربی هم خیلی خوب می تواند امتیاز بگیرد. من صعود تیم ملی را به جام جهانی تبریک می گویم اما از یاد نبرید که بیشتر بازیکنان تیم ملی استقلالی بودند و تیم هم به سبک ما داشت بازی می کرد که از 3 بازی آخرش 3 امتیاز گرفت.»
او ادامه داد: من مطمئنم که اگر قلعه نویی در این بازی ها هدایت تیم ملی را بر عهده داشت ما هیچ یک از باخت های تیم ملی را شاهد نمی شدیم یعنی هم ازبکستان را در تهران می بردیم ، هم لبنان را در لبنان و هم در تهران به قطر مساوی نمی دادیم!»
و این یعنی تیم ملی که حالا با 16 امتیاز ، بیشترین امتیازات تاریخ فوتبالش را گرفته ، باید با امتیاز کامل به جام جهانی می رسیده. فتح الله زاده در این باره می گوید:« این کوه وضعیت جدول چطور است را نمی دانم اما مطمئنم اگر قلعه نویی بود ، همین بردها را داشتیم ، بردهایی هم که گفتم را بدست می آوردیم. حالا اگر می شود 24 امتیاز هم فرقی ندارد ، ما همه امتیازات را می گرفتیم و به جام جهانی می رسیدیم.»
4141

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 303028

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =