بازگشت یکی دیگر از مدیران دوره لنکرانی به وزارت بهداشت

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی طی حکمی دکتر عباس زارع‌نژاد را به سمت مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ عباس زارع نژاد پیش از این در زمان وزارت کامران باقری لنکرانی در دولت نهم، مدیر کل روابط عمومی وزارت بهدشت بود. او از اردیبشهت ماه ۹۲ مسئولیت شورای اطلاع رسانی ریاست جمهوری را به عهده داشت. زارع‌نژاد همچنین در زمان ریاست رحمت الله حافظی در سازمان تأمین اجتماعی مسئولیت روابط عمومی این سازمان را نیز بر عهده داشت.

در متن حکم سیدحسن هاشمی برای زارع‌نژاد که پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت منتشر کرده است، آمده: 

جناب آقای دکتر عباس زارع‌نژاد

سلام علیکم؛

نظر به تعهد، شایستگی و تجارب ارزشمند به موجب این حکم، جناب عالی را به عنوان مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب می کنم.

امید است با استعانت از خداوند سبحان و تبعیت از منشور اخلاقی و سیاست های دولت تدبیر و امید و با پیروی از آموزه های دینی و تکیه بر دانش و بهره گیری از دستاوردهای علمی، اهتمام لازم را در تقویت پاسخگویی به مردم و خدمت گیرندگان و تکریم آنان، تعامل مستمر با رسانه ها، تقویت امر اطلاع رسانی و اطلاع یابی و توسعه ارتباط با کارکنان و ارتقاء فرهنگ عمومی و سواد سلامت جامعه بکار بسته و زمینه شکوفایی و بهبود وضعیت روابط عمومی را در دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی، معاونتها، سازمانها و مراکز تابعه مهیا سازید.

توفیقات جناب عالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مردم شریف ایران اسلامی آرزومندم.

دکتر سید حسن هاشمی

وزیر بهداشت درمان و اموزش پزشکی

۴۷۴۷

کد خبر 312719

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • بی نام A1 ۱۸:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۱
    2 0
    پس لطفا آمارنامه دارویی را منتشر کنید