مهر نوشت:

 عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس جمهور باید فردا وزیر پیشنهادی ورزش و امور جوانان را به مجلس معرفی کند، تا هفته آینده جلسه رای اعتماد به گزینه جدید دولت برگزار شود.

علیرضا منادی در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی مهر، در خصوص جلسه امروز هیات رئیسه گفت: در جلسه امروز در مورد مهلت قانونی دولت برای معرفی وزیر پیشنهادی ورزش و امور جوانان بحث و گفتگو شد.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بر اساس قانون رئیس جمهور باید حداکثر تا فردا وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان را به مجلس معرفی کند تا هفته آینده جلسه رای اعتماد به وزیر ورزش و امور جوانان در صحن علنی مجلس برگزار شود.

وی همچنین در خصوص عدم پخش زنده جلسه رای اعتماد از رسانه ملی گفت: زابلی زاده رئیس شبکه خبر ساعت 7 صبح با رئیس روابط عمومی مجلس تماس گرفته و تاکید کرده که وسایل پخش زنده از صحن علنی جمع شود.

وی ادامه داد: مصری عضو هیئت رئیسه مجلس نیز در تماسی خواستار پخش زنده تلویزیونی جلسه بعد از ظهر رای اعتماد به وزرا پیشنهادی شده بود اما اقدامی از سوی رسانه ملی برای بازگرداندن تجهیزات پخش زنده صورت نگرفت.

 24 آبان ماه مهلت قانونی سرپرست وزارت ورزش و امور جوانان به پایان می رسد.

جلسه دیروز صحن علنی بر خلاف جلسات گذشته رای اعتماد به صورت مستقیم و زنده از رسانه ملی پخش نشد که دولت و مجلس در این خصوص اعلام کردند هیچ یک تقاضای عدم پخش نداده اند و خواستار توضیح رسانه ملی شدند.

/2929

 

کد خبر 319748

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • باقر A1 ۱۷:۲۰ - ۱۳۹۲/۰۸/۰۶
  9 1
  از نظر مجلس متعهد و اصولكراي عزيز ما دليلي ندارد وزير ورزش داشته باشيم
 • اشنا A1 ۰۷:۴۰ - ۱۳۹۲/۰۸/۰۷
  1 1
  بهتر است نام وزارت ورزش را وزارت فوتبال نامید.چون هر چی هزینه است خرج فوتبال میشود.تا حال این فوتبالی ها چقدر جام اورده اند؟به اندازه خرجشان مدال اورند؟