بازی "شبگرد " اواخر امسال  وارد بازار گیم می شود

بازی "شبگرد: طلوع تاریکی" از تولیدات بنیاد ملی بازیهای رایانه ای که در شرکت پردیس گیم ساخته شده است، اواخر سالجاری وارد بازار گیم کشور می شود.

به گزارش خبرآنلاین و به نقل ازمعاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای، بازی شبگرد دارای سبک حادثه‌ای ماجرایی سوم شخص بوده و در مرحله نهایی تولید قرار دارد.
این بازی روایت خلافکارانی است که از دست عدالت فرار کرده و در تاریکی شب سعی در تباهی دنیا دارند. شبگرد که فرشته شب و آواز عدالت است به کابوس خلافکاران تبدیل می شود. بازی شبگرد دارای محیط‌های بزرگ و پر جزییات بوده و بازیکن در حین بازی به مبارزه تن به تن و حل معما و تفحص می‌پردازد. سهراب جم، پژمان رادمنش ،فرامرز شفیق، داریوش مهرگان، آریافر ،شبگردوروح تاریک مترو شخصیت های تشکیل دهند این بازی هستند .
این بازی در اخذ مجوز سایت جهانی "استیم" نشانه مقبولیت عناوین ایرانی در خارج از مرزهای کشور را بدست آورده است.بازی شبگرد موفقیت هایی را در مجامع و رویدادهای داخلی و بین المللی کسب کرده و در نمایشگاههایی همچون گیم تهران حضور داشته است. همچنین این بازی رایانه ای به عنوان تنها بازی سوم شخص اکشن در مسابقات جهانی معرفی شده است.

انتخاب این بازی به عنوان تنها بازی سوم شخص اکشن در مسابقات جهانی ۲۰۱۳ IndieDB به شمار می رود.

5656

 

کد خبر 330707

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =