پس از چالش‌های فراوان برای واگذاری ساختمان لادن، قرعه به نام معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری افتاد و از هفته گذشته این معاونت در ساختمان جدید مستقر شدند.

خبرگزاری مهر نوشت:

ساختمان لادن ساختمانی است که محمود احمدی نژاد- رئیس جمهور سابق به عنوان دفتر کار خود پس از دوران ریاست جمهوری خود انتخاب کرده بود و پس از آن نیز زمزمه‌هایی برای ادامه فعالیت دانشگاه تازه تاسیس وی با عنوان "ایرانیان" شنیده شد.

پس از چالش‌های فراوان برای تخلیه این ساختمان، بر اساس توافق میان نهاد ریاست‌ جمهوری و وزارت دادگستری قرار شد دو طبقه از ساختمان لادن در اختیار کارمندان این وزارتخانه قرار گیرد.

این در حالی است که هم اکنون معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در ساختمان لادن مستقر هستند.

این معاونت هفته گذشته از ساختمان محل اقامتش در خیابان نجات الهی به ساختمان جدید نقل مکان کرده است.

5353

کد خبر 330982

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام A1 ۱۲:۴۷ - ۱۳۹۲/۱۰/۱۵
  43 2
  سورنا ستاری عزیز بسیار از مستاجران سابق این ساختمان برای استفاده از ان مستحق تر است .
 • فیلسوف لرستان A1 ۱۶:۰۲ - ۱۳۹۲/۱۰/۱۵
  1 0
  این دانشگاه که گفته ایرانیان. با بقیه تناقض دارد چون ذات هر کلمه معنی آن است وکلمه ایرانیان تعلق به عام دارد وغیرعام یعنی غیر ایرانی.پس هر دانشگاه داخل ایران بجز ایشان یعنی غیر ایرانی.اما اگر دانشگاهش ایرانی نام داشت صفت به توصیف بخش میکرد وجز مانع از رسیدن توصیف به کل موصوف است ویک تعریف از بخشی از ایران بود .دوحالت دارد یا اینکه عمدا در تناقض با اسلام این نام را گذاشته که مجرم است یا از روی بیسوادی است ...
 • بی نام A1 ۱۶:۵۶ - ۱۳۹۲/۱۰/۱۵
  21 1
  به نظرم دیگه بسه که از این احمدی نژاد خبر بزارید. 8 سال ازش خاطره داریم بسه....
 • عشق احمدی نژاد IR ۱۸:۰۱ - ۱۳۹۲/۱۰/۱۵
  3 29
  وقتی اسم احمدی نژاد میاد تو خبر میره تو پربیننده ترین ها اول میشه . مخالفانش از ترس هی میگن خبر نزارین . البته حتی خبر ساختمانش هم میره اول