ایسنا نوشت:

وکیل مدافع معاون اول دولت دهم، از رسانه‌ای شدن موضوع صدور قرار مجرمیت برای محمدرضا رحیمی انتقاد کرد.
محمدرضا نادری در این باره گفت: من حق اظهارنظر درباره تصمیم بازپرس ندارم، ولی تا زمانی که دادستان راجع به تصمیم بازپرس اظهارنظر نکند نمی‌توان گفت که قرار مجرمیت یا قرار منع تعقیب صادر می‌شود زیرا هر دو حالت ممکن است که پیش بیاید.
او با اعتقاد به این‌که «باید برای موکلش قرار منع تعقیب صادر شود» گفت: اگر از سوی بازپرس قرار مجرمیت صادر شده باشد و دادستان با آن موافقت کند کیفرخواست صادر می‌شود.
وکیل مدافع معاون اول دولت دهم در پاسخ به این سوال که بر چه اساس معتقد به صدور قرار منع تعقیب برای موکل خود است، گفت: دادستان تصمیم بازپرس را بررسی می‌کند و ممکن است با آن موافقت نکند. البته من حق صحبت در مورد تصمیم بازپرس هر چه که باشد را ندارم و صحبتی هم نمی‌کنم و کسی هم نباید صحبت کند.
او در پایان با اشاره به رسانه‌ای شدن صدور قرار مجرمیت برای محمدرضا رحیمی، گفت: این نحوه اطلاع‌رسانی، محکومیت و مجازات موکل من قبل از رسیدگی است زیرا مردم خبر ندارند که این یعنی چه و چه تغییراتی ممکن است در پرونده ایجاد شود.
45231

کد خبر 342194

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • بی نام IR ۱۳:۳۲ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۳
    21
    چه طور زمان مناظرات كه آقاي احمدي نژاد پسران 2 نفر از مقاماات را بدون اين كه حتي پرونده اي وجود داشته باشه متهم كردند اشكالي نداشت و صدايتان درنيامد ولي اين مورد كه اتهامات تقريبا قطعي هست ابراد داره؟