بوئینگ 727 آسمان که صبح امروز در مهرآباد فرود اضطراری داشت خبری بود که کلیکهای فراوانی به همراه داشت.

یک فروند هواپیمای متعلق به شرکت هواپیمایی آسمان که از فرودگاه امام خمینی (ره) به قصد ایروان جمهوری آذربایجان به پرواز درآمده بود، به دلیل نقص فنی در فرودگاه مهرآباد فرود اضطراری موفق داشت. جزئیات بیشتر را اینجا ببینید.

اجرای حق پخش فوتبال با دعوت تلویزیون  از علی کفاشیان وارد فاز جدیدی شد.پس از اینکه فدراسیونی ها تصمیمی جدی گرفتند و دو هفته از ورود دوربین های تلویزیونی به ورزشگاه ها جلوگیری کردند این باربه نظر سازمان صداوسیما کوتاه آمده است و با دعوت از رییس فدراسیون فوتبال از او خواسته تا درباره حق پخش گفت گو کنند. جزئیات بیشتر را اینجا ببینید.

حزب الله، منطقه ضاحیه در جنوب لبنان را از یک عملیات انتحاری نجات داد.اطلاعیه ای در منطقۀ الضاحیه پخش شد که مردم را درباره عملیات انتحاری احتمالی آگاه می ساخت. در این اطلاعیه آمده بود: زنی به نام "خدیجه عبدالکریم حمیّد"، به خود کمربند انفجاری بسته است و با سر کردن چادر، قصد دارد خود را در میان عزاداران حسینی جا بزند. جزئیات بیشتر و تصویر  این زن را اینجا ببینید.

قیمت خودروهای داخلی در بازار آزاد تغییر خاصی نسبت به نرخ این محصولات در هفته گذشته نداشته است. قیمت ها را اینجا ببینید.

مرحوم آیت الله مهدوی کنی در زمان حیات خود عهده دار مناصب سیاسی و اجرایی متعددی بود.حالا با درگذشت او مسئله اينکه چه کساني قرار است در جايگاه او بنشينند موضوعي است که اين روزها مورد توجه خيلي هاست. گزارش خبرآنلاین در این زمینه را اینجا ببینید.

وزیر پیشنهادی علوم روز گذشته رایزنی های خود را برای تصدی این پست در مجلس آغاز کرد, اما واکنش های نمایندگان سرنوشت اعتماد به او را نامعلوم می کند. گزارش خبرآنلاین درباره دایل مخالفت با وزیر پیشنهادی را اینجا ببینید.

از همان روزي که محمود احمدي نژاد در ساختمان دانشگاه ايرانيان مستقر شد و از همان لحظاتي که پيامک هاي تلفني در مورد ارقام اختلاس اطرافيان او دست به دست در صفحات وايبر کاربران ايراني مي گشت، موضوع «مخاطره» بازگشت محمود احمدي نژاد در فضاي سياسي ايران جدي شد. یک گزارش درباره حاشیه های احمدی نژادی را اینجا ببینید.

نصرت الله تاجیک در گفتگو با خبرآنلاین می‌گوید داعش جنبشی منعطف و ژله‌ای است که در هر ظرفی قرار گیرد خود را به آن شکل در می‌آورد. او به این سوال پاسخ می دهد که قصد بعدی داعش کجاست؟ مصاحبه او را اینجا ببینید.

سردار آزادسازی آمرلی که طی روزهای گذشته در ایران حضور داشت در بازگشت به عراق منجر به آزادسازی شهر جرف الصخر شد. جزئیات را اینجا ببینید.

مراسم رونمایی از کتاب «اسرار آیت» روز گذشته برگزار شد.اظهارات چهره ای حاضر در این مراسم از موسوی تا بنی صدر را شامل می شد. جزئیات این خبر را اینجا ببینید.

 

/17212

کد خبر 382590

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =