همزمان با آغاز سومین سال از فعالیت دوره چهارم شورای اسلامی شهر کرج، نمایندگان مردم در پارلمان شهری در جلسه علنی صبح امروز نسبت به برگزاری انتخابات هیئت رئیسه اقدام کرده و باری دیگر محمود دادگو را در سمت ریاست شورا ابقا کردند.

به گزارش خبرآنلاین البرز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، جلسه علنی صبح امروز شورای اسلامی شهر کرج با تلاوت آیاتی از کلام الله قرآن مجید آغاز شد و سپس برگزاری انتخابات هیئت رئیسه و روسای کمیسیون های تخصصی اعم از حقوقی، فرهنگی، عمران و شهرسازی و برنامه و بودجه که در دستور کار جلسه بود، با نظارت نماینده و ناظر ویژه فرمانداری شهرستان کرج آغاز شد.

بر این اساس، محمود دادگو بدون رقابت با گزینه ای در جایگاه ریاست شورای اسلامی شهر کرج باقی ماند تا همچنان با رویه همدلی و همزبانی نسبت به هدایت جلسات پارلمان شهری همت گمارد.

همچنین برای تصدی سمت نایب رئیس شورای اسلامی شهر نیز رقابت خاصی بین نمایندگان مردم شکل نگرفت و محمدعلی بخشی همچنان عهده دار این مسئولیت خواهد بود تا در جلساتی که دادگو حاضر نیست، وی ریاست را بر عهده گیرد.

برای تصدی سمت دبیر اول شورای اسلامی شهر کرج نیز با توجه به انصراف بهنام محمودی که طی یک سال اخیر تصدی این مسئولیت را بر عهده داشت، امیرحسام عباسی به جای وی مشغول فعالیت شد و اعتماد نمایندگان مردم را جلب نمود.

همچنین بر اساس اراده و تصمیم اعضای شورا؛ فاطمه آجرلو در سمت دبیر دوم شورا منصوب شد و علی حاج کاظم نیز کماکان در سمت خزانه دار فعالیت خواهد کرد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج در سومین سال از فعالیت نیز غفور قاسم پور خواهد بود و وی نسبت به اطلاع رسانی مصوبات و جلسات پارلمان شهری اقدام می کند. پیش از این داوود وحیدی عهده دار این مسئولیت بود.

 

کد خبر 452740

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =