به گزارش تسنیم-مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با بیان اینکه جامعه ورزشی البرز امسال شاهد برگزاری ۲۵ مجمع انتخاباتی و سالیانه در استان است، گفت: ۱۷ مجمع انتخاباتی هیئت‌های ورزشی در استان برگزار می‌شود.

رضا گل‌محمدی در جلسه مجمع انتخاباتی هیئت شنای استان البرز که پیش از ظهر امروز در محل اداره‌کل ورزش و جوانان البرز با حضور دبیر فدراسیون شنای کشور برگزار شد، با اشاره به اینکه بعد از گذشت چند ماه خوشحال هستیم که این مجمع در استان برگزار می‌شود، اظهار داشت: جامعه ورزشی البرز امسال شاهد برگزاری 25 مجمع انتخاباتی و سالیانه در استان است.

وی با تاکید بر اینکه از مجموع 25 مجمع یاد شده 17 مجمع در بخش انتخابات هیئت‌های ورزشی استان و 8 مجمع سالیانه برگزار می‌شود، افزود: برگزاری چندین سمینار ورزشی، افتتاح پروژه‌های عمرانی، افتتاح پایگاه قهرمانی و رونمایی از طرح استعدادیابی نونهالان از جمله برنامه‌های در دستور کار اداره‌کل ورزش البرز است که به زودی عملیاتی می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان البرز با اشاره به اینکه به لحاظ اعتباری یکی از محدود‌ و مرحوم‌ترین سال‌های ورزشی را می‌گذرانیم، خاطرنشان کرد: امید است جامعه و اصحاب ورزش بدون توجه به مسائل شخصی به کمک ورزش استان بشتابند.

وی با بیان اینکه اهتمام جدی برای برطرف کردن مشکلات بخش ورزش استان وجود دارد که این مهم بدون همکاری و همیاری همه‌جانبه دستگاه‌های مروبطه تحقق پیدا نمی‌کند، یادآور شد: باید وحدت رویه را در کلیه امور سرلوحه قرار دهیم.

گل‌محمدی با بیان اینکه از برگزاری مجمع‌های انتخاباتی که تنها یک کاندید دارند خرسند و راضی نیستم، اظهار داشت: باید از حضور و مشارکت فعال خانواده‌ها در برخی رشته‌های ورزشی نظیر شنا استفاده و این ظرفیت بالقوه را به ظرفیت بالفعل تبدیل کرد.

وی با اشاره به اینکه مجمع‌های انتخاباتی با رعایت کامل قوانین برگزار می‌شود، گفت: البرز در بخش ورزش از پتانسل بالایی برخوردار است به همین سبب باید در سایه اتحاد سبب ارتقاء این مهم در سطح استان شد.

 

کد خبر 456962

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =