روز گذشته مشکلات مردم در خبرآنلاین ثبت شد.

به گزارش خبرآنلاین، بار دیگر مردم مشکلاتشان را در خبرگزاری ثبت کردند و خواستار پیگیری شدند.

اهم مشکلات در جدول زیر آمده است:

حوزه

شرح مشکل

اقتصادی و اشتغال

ایابازنشستگان فولادمشکل مستمری ومطالباتشان حل میشود.ازاقای نوبخت واقای ربیعی بپرسید.

 

با سلام در. تاریخ 12 اسفند 93 جهت خرید تیبا ثبت نام کردم و به دلیل مشکلات مالی در تاریخ 5 مرداد از. خرید خود انصراف دادم متاسفانه حواله ای که سایپا به من داده فاقد پول کافی می باشد و تاکنون کسی پاسخگوی من نبوده است.

 

به علت گران شدن هزینه وکالت و فروش خودرو در دفاتر اسناد رسمی کشور، دلالان خودرو با هماهنگی دفترداران از فروشندگان اوراق سفید امضا می گیرند تا بعدا به نام خریدار واقعی منتقل گردد. رایج شدن این خلاف در دفاتر اسناد رسمی موجبات گسترش مشکلات بزرگی در آینده خواهد گردید و پرونده های زیادی را به قوه قضاییه وارد خواهد کرد.

 

سلام. جدیدا از زمان چارتری شدن بلیط هواپیما و خرید اینترنتی بسیاری از آژانس های مسافرتی به شیوه جدید کلاه برداری می کنن. توی سایتهایی مثل تی چارتر,و امثال اونها بلیط هواپیما قرار میدن و قتی شما می خوای خرید کنی به سایت آژانس مربوطه صل میشی و بلیط رو با مبدا و مقصد انتخاب می کنی سپس پول رو اینترنی پرداخت می کنی اما بلیط موجود نیست. به آزانس مسافرتی که زنگ میزنی میگن بلیط پر شده و ما از رو سایت باید بر میداشتیم. شماره کارت بدبد پولتونو بر میگردونیم. اما حداقل یک هفه ده روز باید هزار بار زنگ بزنی تا پولتو بر گردونن.

 

مگه قرار نبود بعد از ثبت اعتراض در سامانه www.yaraneh10 نتیجه بررسی تا ۱۵ روز بعد از طریق پیامک به سرپرست خانوار اعلام شود؟ پس چرا ما پیامکی دریافت نکردیم تا نتیجه بررسی اعتراضمان را بدانیم. یارانه ما از خرداد قطع شده و پدرم بازنشسته با حقوق زیر یک میلیون تومان است.

 

باسلام.بنده یکی از کسبه های فعال حوزه فناوری اطلاعات در مشهد میباشم.هزینه سالیانه مکان کسبم سالیانه بطور متوسط 30 درصد اجاره بهای مغازه،برق تجاری ،مالیات و عوارض شغلی ،بیمه تامین اجتماعی و...افزایش دارند درحالیکه با توجه به اینکه شغلی فعلی ام همین میباشد و رکود حاکم بر بازار هیچ گونه منبع درآمدی برای جبران هزینه های فوق برایم امکان پذیر نمیباشد.از مسئولین محترم خواهشمندم نسبت به رفع مشکلاتم اقدامات لازم را مبذول فرمایند.

 

با سلام حقوق کارکنان ثبت احوال استان تهران بسیار پایین است و در سال جدید افزایش 20 درصدی در پی داشته که با این افزایش نیز همچنان سطح حقوق کم است و با بهانه این افزایش اضافه کار و سایر مزایا قطع شده است و مکرر از کمبود بودجه سخن گفته می شود در حالیکه سازمان ثبت احوال که سطح حقوقشان بسیار بالاتر از ادارت است کلیه مزایای خود را دریافت کرده و مناسبت های متفاوت نیز پرداختی داشته اند خواهشمند است پی گیری نمایید

 

کارخانه کشت و صنعت دهخدا در اهواز با وجود مصوبه دولت در سالهای گذشته هنوز طرح طبقه بندی مشاغل برای کارکنان اجرا نکرده است و اداره کار هم هیچگونه نظارتی براین موضوع ندارد . خواهشمند است پیگیری بفرمائید.

 

آیا از نطر قانونی بانکه حق مسدود کردن یارانه ها را بخاطر وام دارند یارانه ضامن وام ذکر نشده است

 

با سلام فوق العاده 35 که برای کارکنان ستادی در وزارتخانه ها، توسط هیات وزیران تصویب شده و فکر می کنم اجرایی شده چرا برای سایر کارمندان اجرایی نمی شود؟ تبعیض در مصوبه هیات وزیران قابل قبول نیست.

 

باسلام حدود 1500 خانوار درمشهد15 سال قبل جنب نمايشگاه بين المللي مشهد زمينهايي موسوم به نيروي انتظامي خريداري نموده اند كه اكنون بلاتكليف مانده است وشهرداري مشهد انهارا فضاي سبز اعلام نموده باوجودي كه وكيل هم گرفته اند اكنون وكيل جوابگو نيست جه رسد به مقامات لطفا پيگيري نماييد

نظام وظیفه

با سلام،ما کسری 2 ماهه فرزند رو تو خومت گرفتیم ،ولی با وجود گذشت 1سال از خدمت کارت پایان خدمت رو به ما نمیدن و میگن تو سیستم تعریف نشده خواهشا یه پیگیری بفرمایید.

 

با سلا فرهنگی هستم که دوره آموزش نظامی دیده ام الان 2 ساله که مدارک تحویل آموزش و پرورش داده ام اما کارت پایان خدمتم صادر نمی شود با پی گیری ظاهراً دوگانگی نیروی انتظامی و سپاه در صدور کارت اعلام شده است

شهری و روستایی

باسلام الودگي صوتي خودروهاوموتورسيكلت هايي كه باتغيير اگزوزشان صداي ناهنجار ايجادكرده ورانندگان بي فرهنگي كه صداي نوار ضبط ان تاكيلومترها فاصله ازاردهنده است وباترددبه سبك بازي رايانه اي درخيابان موجبات سلب اسايش بيماران ومردم را باعث ميشود ازقوه محترم قضائي عاجزانه درخواست داريم تاپليس راملزم به برخورد نمايد.

 

متاسفانه در رفع مشکلات عموما به مسائل شهری پرداخته می شود و کمتر به مسائل روستاها رسیدگی می شود. اکنون بیش از سه سال است که یک مشکل اساسی در روستایی واقع در 8کیلومتری شهرستان رودسر استان گیلان را پیگیری می کنیم ولی هیچ مسئولی پاسخگو نیست و فقط پوسترهای تبریک این مسئولان را با هزینه های بسیار بالا بر در و دیوار می بینیم. هنگامی که به ایشان مراجعه می کنیم می گویند بودجه ای برای ترمیم جاده خاکی سه کیلومتری میان دو روستای دعویسرا و قاضی محله از شهرستان رودسر نداریم. با حیف و میل شدن اموال عمومی در این تبریک و تهنیت ها و یا شعارهای توخالی می شود چندین جاده روستایی را ترمیم و یا آسفالت کرد. آیا میشود خبرآن لاین مشکل روستای مارا پیگیری کند.

 

دیروز و پریروز سوار مترو شدم، واقعا حضور دستفروشان داخل واگن سرسام آور شده با یک کیف و کیسه گنده در واگن شلوغ تردد میکنند و با صدای بلند تبلیغ کالا میکنند. میدانم این بندگان خدا هم گرفتارند و مترو محدودیت دارد در برخورد با اینها، ولی دلیل نمیشود آسایش شهروندان اینطور عریان و گسترده مورد خدشه وارد بشه. خیلی از ما از اقدامات شهرداری گلایه مندیم، ولی واقعیت اینه که شهرداری مسئول بیکاری در جامعه نیست و وظیفه داره آسایش من شهروندی که سالی خدا تومن عوارض شهری و مالبات میدم رو فراهم کنه. لطفا شهرداری، پلیس و کزارت کار فکری به حال این مشکل بکنند

 

تهران به شهر چنارها معروف بوده اما سیاست ده سال گذشته شهرداری مبنی بر گسترش درخت توت آفتی تحت عنوان "مگس سفید" رو بقدری گسترش داده که در بعضی مناطق تنفس بدون ورود این آفت به مجرای تنفسی غیرممکن شده،آقایان تونل سازی رو در شهر رها کنید به مگس سفید بپردازید

 

سلام . تهران به شدت کمبود پارکینگ دارد اما شهرداری تهران به آن توجهی نمی کند . چرا یک مجتمع تجاری به نام کسا در کنار مترو نبرد تهران باید بدون پارکینگ ساخته شود؟ چرا در طول خیابان پیروزی تهران تمام ساخت و سازها بدون پارکینگ است؟ ما مردم تهران برای یک مهمانی رفتن باید غصه پارک ماشین خود را داشته باشیم . چرا خیلی از خانه ها توانسته اند با پرداخت پولی پارکینگ خود را مسکونی کنند؟ چرا این خانه ها شناسایی و پارکینگ هایشان آزاد نمی شود؟ چرا ساخت پارکینگ عمومی در دستور کار مسولان شهرداری نیست؟ به خدا قسم نیاز به پارکینگ برای تهرانی ها به شدت احساس می شود. در روز کلی از وقت ما صرف پیدا کردن جای پارک میشود اگر پیدا شود ... یکی پاسخ دهد چرا کسی به فکر پارکینگ در تهران نیست.

 

 

آموزش

معلمانی که پس از 30سال سابقه خدمت صادقانه فقط وفقط 1 روز با رتبه بندی فاصله دارند چرا در طرح قرار نمی گیرند آیا ظلم نیست ؟

 

سايت گلستان خيلي افتضاحه. به جز اينترنت اكسپلورر با هيچ مرورگري نميشه وارد سايت شد اينترنت اكسپلورر هم قديمي شده. واسه كامپيوتر صفحه ي سنگيني حساب ميشه.

 

چرا با اینترنت ایرانسل نمی توان وارد سایت گلستان شد reg.pnu.ac.ir

مخابرات

سلام؛ از وقتی این نسل های مختلف اینترنت رو راه انداخته ایرانسل ؛ تو روستای ما و خیلی جاهای دیگه اینترنت اصلا قابل استفاده نیست بخدا سرعت از بایت هم کمتره هرچی هم زنگ زدیم گفتن "رفع خواهدشد" یکسال گذشته ولی خبری نیست.خیلی ظلمه خدا تومن پول بسته اینترنت بدی اما تا موعدش نتونی حتی یک مگابایت ازش استفاده کنی؛ما چه گناهی کردیم که همه ی امکانات اول باید برای شهرها بیاد؟؟ دهستان ما انقد بزرگ و کاربر داره که هست که ارزش نصب یک آنتن نسل سه رو داشته باشه. دهستان برنطینهرمزگان

 

سلام من ساكن قائم شهر هستم متاسفانه پارازيت هاي ارسالي از ساعت ٤بعداظهر در منطقه ١٦ متري قائم شهر حتي روي فركانس هاي شبكه هاي ملي واستاني هم قرار دارد مگه شبكه هاي ايران هم مشكل دارن كه روي فركانسشون پارازيت ميفرستن متاسفانه اين كار بدون كارشناسي انجام ميشه تا ساكنين اين منطقه از ديدن كانالهاي ايران محروم بشن

مخابرات هر چند وقت پیامک های تبلیغاتی را برای کسانی که درخواست عدم دریافت داده اند فعال میگنند و بابت دریافت ان از مشترک موبایل هزینه دریافت میکنند.هم باعث اذیت میسوند و هم برای سرویس ناخواسته هزینه میگیرند 500 ریال برای هر پیامک . این مبلغ با توجه به تعداد مشترک ها و نعداد پیامک مبلغ زیادی خواهد بود.

انتظامی

از پلیس خواهشمندیم در جوادیه حوزه کلانتری 117 تهران با دو معضل : 1 توزیع مواد مخدر توسط قاچاقچیان معتاد مبارزه کند. تعدادشان بیشتر شده و کلانتری هیچگونه اقدامی هم نمی کند. برای مثال از کوچه نبش کلانتری گرفته تا ک 46 و ک ظهیری 2 مانع تجمع مزاحمین در سر کوچه ها بشود.

 304

 

17304

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 457139

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • منم IR ۰۴:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۶/۲۳
    2 0
    منم میخواستم در مورد مگس سفید بگم. کل تهران رو داره میگیره. تورو خداااا کمک کنید.