افتتاح فاز نخست تقاطع غیرهمسطح حصارک/تحویل و تخریب املاک واقع در مسیر پل حامی

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر کرج پس از بازدیدی که از تقاطع غیرهمسطح حصارک - میانجاده انجام داد، از بهره برداری این تقاطع تا دو هفته آینده خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین البرز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج،سعید فیروزگاه با بیان اینکه این بازدید به همراه رئیس کمیسیون برنامه و بودجه، رئیس کمیته اجتماعی و سخنگوی شورا انجام شد، اذعان داشت: کیفیت اجرا و پیشرفت طرح در این بازدید میدانی مورد بررسی قرار گرفت که با توجه به مطلوبیت عملکرد پیمانکار و نیروها، فاز نخست این پروژه تا دو هفته آینده به بهره برداری خواهد رسید.
به گفته فیروزگاه، فاز نخست طرح شامل پل مکمل تقاطع است و در مسیر غرب به شرق شهر قرار دارد.
این عضو شورای اسلامی شهر کرج، خاطرنشان کرد: با توجه به در پیش بودن فصل زمستان و افزایش بارش ها، احتمال کند شدن عملیات اجرایی پروژه وجود دارد که ضمن این رصد حضوری از تقاطع غیرهمسطح حصارک، حاضران از شورای شهر ایران کوچک بر اتمام هر چه سریعتر آن تاکید کردند.
فیروزگاه اضافه کرد: طبق گزارشات پیمانکار و پیشرفت طرح، آخر پاییز به عنوان زمان تکمیل تقاطع در مسیر شرق به شمال تعیین شده است.
رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر کرج، تاکید کرد: راه اندازی این تقاطع و بهره برداری از آن که به صورت احداث روگذر خواهد بود که مسیر شهید بهشتی به سمت بلوار باغستان را با کاهش زمان سفر، انرژی و سوخت، کوتاه تر و موثرتر خواهد کرد.
وی به ادامه این بازدید که با حضور معاون فنی عمرانی شهردار انجام گرفت نیز اشاره کرد.فیروزگاه پس از بررسی و ملاحظه حضوری این طرح و تعدادی دیگر از طرح های عمرانی سطح شهر، در اداره املاک ساختمان شهرداری مرکز حضور یافته و نسبت به پیگیری اجرای برخی پروژه ها نیز پرداخت.
فیروزگاه تصریح کرد: در این جلسه که با حضور عبداللهی؛ مدیر اداره املاک برگزار شد، وضعیت املاک موجود در طرح پل حامی مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت. بر همین اساس مقرر شد ظرف مدت یک هفته، املاک واقع در این طرح به معاونت فنی عمرانی تحویل داده شده و پس از تخریب املاک و آماده سازی اراضی موجود، نسبت به تکمیل این پل که در مسیر ورودی شهر کرج قرار دارد، اقدام شود.

کد خبر 471939

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =