کی‌اف‌سی آمریکا: هیچ کس حق ندارد شعبه ای از کی‌اف‌سی در ایران باز کند/ شکایت می‌کنیم

صاحبان کی‌اف‌سی آمریکا قصد دارند اقدامات قانونی علیه فروشگاه کی‌اف‌سی حلال که در ایران افتتاح شد،‌ انجام دهند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در بیانیه ای که امروز منتشر شده، شرکت زنجیره ای فست فود یام که همکار «کی‌اف‌سی» است گفته که با مسئولان ایران در ارتباط است و می خواهند رستوران های کی‌اف‌سی بدون مجوز در ایران بسته شود.

کی‌اف‌سی پس از اینکه فهمید رستورانی در ایران به نام کی‌اف‌سی و با آرم خودشان آمد، تصمیم به اقدام قانونی علیه کی‌اف‌سی های تقلبی ایران گرفت.

این درحالی است که یک روز پس از افتتاح رستوران کی‌اف‌سی حالا در ایران، مسئولان حداقل یک شعبه تقلبی کی‌اف‌سی را تعطیل کرده اند.

یک سخنگوی یام در رابطه با کی‌اف‌سی های تقلبی در ایران گفت: ما با خبر افتتاح یک شعبه تقلبی کی‌اف‌سی در ایران، شوکه شده ایم. هیچ حق و حقوقی به هیچ شرکتی در ایران برای افتتاح رستوران کی‌اف‌سی اعطا نشده است.

او گفت که شرکتشان با مشاوران خارجی و مسئولان ایران در ارتباط است و بر علیه هر شرکتی که ادعای این را کند که حق باز کردن شعبه به هیچ شرکتی در ایران را دارد اقدام قانونی خواهند کرد.

به گزارش پرس تی‌وی رئیس کی‌اف‌سی حلال می گوید بستن این رستوران نتیجه یک سوء تفاهم بوده است. او در این رابطه گفت: بستن کی‌اف‌سی حلال یک سوء تفاهم بوده است، ما قسمتی از رستوران های زنجیره ای ترکی هستیم.

در سال 2012 هم اخباری مربوط به باز شدن اولین کی‌اف‌سی در ایران منتشر شد، اما این اخبار غلط بودند. این رستوران زنجیره ای هم در آن زمان مجبور شد با بیانیه ای، باز شدن هرگونه شعبه ای در ایران را تکذیب کند.

منبع: دیدگاه واشنگتن/ 9 نوامبر 2015

47237

کد خبر 476594

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام IR ۱۲:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۸
  43 3
  هههههه
 • بی نام IR ۱۲:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۸
  هیچکس هم حق نداری شعبه ای از رستورانهای کثیف رو در آمریکا بازکنددرجریان باش
 • بی نام DE ۱۴:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۸
  117 4
  آبروريزي ديگري در سطح بين المللي. انزوا آبروريزي هم مياره
 • بی نام GB ۱۸:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۸
  22 2
  فقط تهران نیسته که آبادان هم دو تا kfc داره