فرمانده انتظامی استان البرز از کشف یک تن و 291 کیلوگرم انواع مواد مخدر در شهرک صنعتی اشتهارد خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین البرز سردار کامراني صالح با اعلام اين خبر گفت : در پي رصد فعاليت باندهاي تهيه و توزيع مواد مخدر در سطح استان البرز ، ماموران ويژه اداره عمليات پليس مبارزه با مواد مخدر استان در ساعت 1:45 بامداد روز جاري از حمل يک محموله مواد مخدر از استان هاي جنوبي کشور به سمت استان البرز مطلع شدند .
وي افزود: بلافاصله ماموران جهت کنترل محورهاي مواصلاتي استان به صورت نامحسوس درمبادي ورودي و خروجي مستقر شدند که مشخص شد خودرو حامل مواد مخدر يکدستگاه خودرو سانتافه است که از مسير بويين زهرا به اشتهارد در حال تردد است .
سردار کامراني صالح با بيان اينکه هماهنگي هاي لازم با مرجع قضائي و پليس مبارزه با موادمخدر استان قم براي اجراي عمليات دستگيري سوداگران مرگ انجام شد، اظهار داشت: چند اکيپ از ماموران ويژه اداره عمليات پليس مبارزه با مواد مخدر استان هاي البرز و قم با ايجاد تور ايست و بازرسي و اقدامات اطلاعاتي ، محور مواصلاتي بويين زهرا به اشتهارد را تحت پوشش قرار دادند.

اين مقام انتظامي خاطرنشان کرد : پس از مشاهده خودرو مذکور دستور ايست صادر شد اما راننده خودرو بدون توجه به دستورايست ماموران با سرعت قصد فرار داشت که در نهايت پس از شليک چند تير به لاستيک عقب خودرو ، خودرو مذکور در ورودي شهرک صنعتي اشتهارد استان البرز توقيف شد .

سردار کامراني صالح گفت : ماموران در بازرسي از خودرو سانتافه مقداريک تن و 291 کيلو 900 گرم انواع مواد مخدر شامل 190 کيلو و 327 گرم ترياک با لفافه ، 900 کيلو و 26 گرم مرفين و 810 کيلوو 944 گرم حشيش کشف شد .

فرمانده انتظامي استان البرز بيان داشت: در بررسي هاي به عمل آمده مشخص شد که فروشندگان و قاچاقچيان قرار بود جهت تحويل اين مقدار مواد مخدراز يکي از استان هاي شرقي کشور به مقصد تهران اعزام شوند که تلاش در جهت شناسايي و دستگيري توزيع کنندگان مواد مخدر به صورت ويژه در دستور کار پليس مبارزه با مواد مخدر استان البرز قرار دارد .
سردار کامراني صالح گفت: در اين رابطه يک نفر راننده حمل مواد مخدر دستگير و جهت تحقيقات تکميلي همراه با محموله کشف شده به پليس مبارزه با مواد مخدر استان البرز منتقل شدند.

گفتني است ، از ابتداي سال جاري تا کنون بيش از 5 تن مواد مخدر در استان البرز کشف شده است.

 

کد خبر 493394

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =