مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری البرز با اشاره به نقش موثر روابط عمومی استانداری در انتخابات پیش رو گفت: پیشرو بودن مرکز اطلاع رسانی استان در استانداری به ویژه در ایام انتخابات محسوس و چشمگیر بوده است.

به گزارش خبرآنلاین البرز و به نقل از ستاد خبری انتخابات استانداری البرز، توکل لطفی دقایقی پیش بازدیدی از محل ستاد اطلاع رسانی انتخابات در روابط عمومی استانداری داشت.
وی ضمن قدردانی از تلاش های این ستاد در انعکاس لحظه به لحظه این رویداد ملی در مرکز استان، اظهار داشت: روابط عمومی استانداری برای پوشش رویدادهای انتخاباتی در ارتباط با رسانه ها خوب عمل کرده و نقش پیشرو بودن خود را به خوبی ایفا نموده است.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری با بیان اینکه نگرش استانداری به رسانه ها معطوف به نگاه دولت و تقویت رسانه ها است، افزود: نگاه عادلانه و برابر به تمامی رسانه ها در خبر رسانی به رسانه ها از سوی استانداری وجود دارد؛ کما اینکه انتشار خبرهای انتخاباتی استانداری و مصاحبه های اختصاصی مسئولان در این نهاد حاکمیتی خود مصداق بارز این ادعا محسوب می شود.

لطفی در محور دیگری در گفتگو با اعضای ستاد اطلاع رسانی انتخاباتی، با تشریح فضای فعلی انتخابات در استان گفت: اتمسفر انتخابات باید بنحوی ایجاد شود که همه جناح ها در رقابتی سالم برنامه های خود را معرفی نمایند.

وی با کنار زدن دیدگاه های مبتنی بر طایفه گرایی و نگاه های قومیتی تصریح کرد: انتخابات باید ملی و نه محلی باشد، نباید فضا به گونه ای باشد که هر فردی سعی کند به همشهریان خود رأی دهد؛ این نگاه باید تغییر کند و مولفه های عمومی انتخابات در کشور بر اساس متغیرهای سیاسی مورد توجه قرار گرفته و به نوعی مبنا دغدغه عمومی کشور باشد.

لطفی با اشاره به این فضا، وظیفه رسانه ها را خطیرتر دانست و تأکید کرد: در این شرایط رسانه ها باید بی طرف بوده و موضع گیری نکنند.

وی در پایان افزود: بسترهای برگزاری انتخاباتی هر چه باشکوه تر در جای جای استان البرز فراهم شده است و آمادگی به استقبال این رویداد ملی خواهیم رفت.

 

کد خبر 510238

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =