میلاد عبادی پور والیبالیست ارومیه ای تیم ‌ملی ایران گفت: اگر می خواهیم سهمیه المپیک ریو را کسب نماییم باید در تمرینات جدی ظاهر شویم و شرایط سخت تمرینی لوزانو را پشت سر بگذاریم.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان غربی ،میلاد عبادی پور در پایان دومین تمرین تیم ‌ملی والیبال ایران با هدایت لوزانو درباره شرایط تیم گفت: قبل از حضور لوزانو در ایران تمرین خوبی را زیر نظر سیچلو انجام دادیم و در حال‌ حاضر هم با حضور سرمربی تیم ‌ملی فشار تمرینات به مانند گذشته وجود دارد و بازیکنان تلاش می‌کنند به بهترین آمادگی برسند.

وی افزود: با حضور لوزانو در کنار تیم شکل تمرینات به مانند قبل به خوبی جلو می‌رود و سختی تمرینات به نفع تیم است ، چرا که اگر ما می خواهیم به المپیک برسیم باید سخت ترین تمرینات را پشت سر بگذاریم.

والیبالیست ارومیه ای تیم ملی کشورمان درباره بازی برابر استرالیا و دیگر رقبای ایران در ر‌قا‌بت های انتخابی المپیک تصریح کرد: نسبت به چهار سال گذشته که ما با شکست برابر استرالیا شانس صعود به المپیک را از دست دادیم با تجربه تر شده ایم و حالا می‌توانیم با 100 درصد توانمان برابر این تیم ظاهر شویم. باید این موضوع را در نظر گرفت که علاوه بر استرالیا تیم‌های چین و ژاپن نیز از دیگر رقبای آسیایی ما برای کسب سهمیه المپیک هستند. ما نباید هیچ کدام از رقبا را دست کم بگیریم تا بتوانیم به المپیک برسیم.

عبادی پور درباره بازی‌های تدارکاتی تیم ‌ملی قبل از اعزام به ژاپن نیز گفت: با توجه به شرایط تصمیم خوبی درباره برگزاری بازی‌های تدارکاتی گرفته شده است. همان طور که همه می دانند فرانسه یکی از تیم‌های قدر جهان است و لهستان هم سابقه درخشانی در والیبال دارد که بازی برابر این تیم‌ها می‌تواند به افزایش آمادگی ما برای حضور در ر‌قا‌بت‌های انتخابی کمک کند.

وی در پایان افزود: ما زمان دیگری برای برگزاری بازی تدارکاتی برابر دیگر تیم‌ها نداریم و به نظرم بازی برابر فرانسه و لهستان کافی است. می توان گفت دو هفته‌ طول می کشد تا بازیکنان با لوزانو و همچنین او با شرایط بازیکنان آشنا شود و نمی توان در این مدت بازی تدارکاتی را برگزار کرد. بنا‌بر‌این از نظر من این تعداد بازی تدارکاتی برای تیم ‌ملی مناسب است چرا که ما زمانی برای انجام بازی‌های بیشتر نداریم.

کد خبر 524749

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =