پیش بینی احداث نمایشگاه دائمی در منطقه ویژه اقتصادی پیام

پیش بینی احداث نمایشگاه دائمی در منطقه ویژه اقتصادی پیام استاندار البرز از اخذ امتیاز و مجوز نمایشگاه بین المللی استان خبر داد وگفت: این نمایشگاه در منطقه ویژه اقتصادی پیام احداث خواهد شد.

به گزارش خبرآنلاین البرز و به نقل از روابط عمومی پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز،" سیدحمید طهائی" در حاشیه بازدید از بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب در جمع رسانه ها، پیرامون مجوز احداث نمایشگاه بین المللی در مرکزاستان، از صدور مجوز احداث نمایشگاه بین المللی استان خبر داد و گفت: با پیگیری های استانداری، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، اتاق بازرگانی، انجمن صنعت و اتاق تعاون در قالب مشارکت نهادهای مذکور اخذشده است در گام تأسیس قرار دارد.

پیش بینی احداث نمایشگاه دائمی استان در محل فرودگاه پیام

استاندار در ادامه از پیش بینی زمینی برای احداث نمایشگاه دائمی استان نیزخبر داد و افزود: اختصاص مکانی دائمی برای عرضه توانمندی های استان یکی از نیازهای مهم و قابل توجهی است که به جد در دستور کار قرار دارد.

طهائی در این رابطه ظرفیت فرودگاه پیام را به عنوان مرکزی تجاری و منطقه ویژه با برخورداری از گمرک نام برد و گفت: این منطقه علاوه بر اینکه تنها فرودگاه بین المللی باری کشور محسوب می شود، ظرفیتی برای استقرار این نمایشگاه پیش بینی می باشد.

 

کد خبر 535349

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =