یکی از کاربران درباره دعوت خبرآنلاین از کارآموزان خبرنگاری سئوالاتی را طرح کرده‌است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین،
دعوت از دانشجویان و علاقه‌مندان به روزنامه‌نگاری، برای کارآموزی در خبرآنلاین باعث شده تا برخی از مخاطبان با طرح سئوالاتی در خصوص نحوه پذیرش خبرنگاران، درخواست اعلام جزئیاتی در این باره کنند.
یکی از مخاطبان در این باره نوشته: با سلام در مورد آگهی مبنی بر دعوت از دانشجویان علاقه مند به دوره اموزش خبرنگاری آبا مدارک را می شود به جز کانال تلگرام به آدرس ایمیل دیگری در شمول و مالکیت وب سایت شما ارسال نمود همچنین آیا مدرک مورد تاییدی هم در پایان کار به کارآموز اعطا میشود و مورد اخر اینکه نیاز به حضور در تهران وجود دارد یا خیر لطفا در آگهی توضیح کاملتری را مرقوم و نگاشت بفرمایید ضمنا اگر شرایطی را مهیا نموده که کاربر بتواند در وب و به وسیله کامپیوتر مدارک و مشخصات خود را ارسال نماید هم تسهیل و مساعدت بیشتری در امر مزبور صورت گرفته است لطفا این امکان را نیز فراهم نمایید با تشکر
شورای سردبیری خبرگزاری خبرآنلاین در پاسخ به سئوالات بالا اعلام کرد: جزئیات نحوه پذیرش در فراخوان دعوت از دانشجویان و علاقمندان اعلام شده است. طبق این فراخوان، شماره ارتباط از طریق تلگرام اعلام شده و علاقمندان می توانند مدارک خود را از این راه بفرستند تا با آنها تماس گرفته شود.
همچنین خبرآنلاین درباره ارائه گواهی و پاسخگویی به مکاتبات رسمی دانشگاه هایی که دانشجویان را برای کارآموزی اعزام می کنند، آمادگی دارد.
در این دوره، امکان دورکاری وجود ندارد و علاقمندان و کارآموزان باید به صورت حضوری در دوره کارآموزی شرکت کنند.

 

46231

 

کد خبر 601245

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =