رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت که آلودگی هوا روبه کاهش است و بازی‌های جام حذفی برگزار خواهد شد.

به گزارش سایت سازمان لیگ، غلامرضا بهروان در مورد آلودگی هوا و برگزاری مسابقات مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی گفت: در مورد آلودگی هوا تابع قانون هستیم و هرچه متخصصان بگویند، اجرا می‌کنیم. دکتر هراتیان اعلام کرده میزان شاخص آلودگی هوا در صورتی که بیش از 200 باشد، مسابقات لغو می‌شود که امروز میزان شاخص آلودگی هوا 146 بود و از ظهر امروز هم طبق پیش بینی‌ها میزان آلودگی کاهش پیدا می‌کند. با این شرایط بازی‌های جام حذفی برگزار خواهد شد. در شهرستان‌های دیگر به جز تهران نیز طبق همین روال عمل می‌کنیم. حفظ سلامتی بازیکنان و مربیان و تماشاگران برای ما اولویت است.
وی در مورد برگزاری بازی ایران و سوریه در شرایط نامناسب از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا اظهار داشت: ابتدا باید از انتخاب داور انتقاد کنم. در دیداری که با یک تیم عربی بازی داریم نباید داور عراقی انتخاب می‌شد چون این مسئله یک مزیت برای تیم حریف محسوب می‌شود. زبان رسمی در فوتبال انگلیسی است و در ابتدای مسابقه دیدید که اشکان دژاگه با انگلیسی با داور صحبت کرد، اما داور به خوبی مکالمات بازیکنان سوریه‌ای را متوجه می‌شد و حتی می‌توانست با عربی با آنها صحبت کند.
رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ تصریح کرد: کنفدراسیون فوتبال آسیا و سوریه حتی طبق قوانین یک ساعت زمین اصلی بازی را در اختیار تیم ما برای تمرین قرار ندادند و این تخلف بزرگی بود. کارلوس کی‌روش هم حق داشت که اعتراض کند.
بهروان در مورد اینکه ظاهرا کنفدراسیون فوتبال آسیا با ایران لجبازی می‌کند، گفت: نباید از این واژه‌ها استفاده کرد، اما تخلفاتی صورت گرفته است. سوریه می‌توانست بازی با ایران را در ورزشگاه شاه علم مالزی برگزار کند، اما ما را به منطقه دیگری بردند. به هر حال تیم ملی ایران همه جوره تحت فشار قرار گرفته است. در شرایطی که بازیکنان و باشگاه‌های ما تحت فشار قرار دارند، بازی ایران با سوریه هم اینگونه برگزار می‌شود.
43 43

کد خبر 601628

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =