تسنیم به نقل از کاظم احمدزاده، مجری تلویزیون نوشت:ما مجری داریم که بازیگر است و در یک روز 25 میلیون تومان می‌گیرد و حالا دو تا یا سه تا ضبط می‌کند. اینکه می‌گویم معمولی است یعنی تازه چهره آن‌چنانی هم نیست اما برای یک مجری معمولی خیلی بخواهند پول بدهند دویست تومان سیصد تومان نهایتاً پانصد تومان است.


وی با انتقاد از انفعال رسانه ملی در مواجهه با چهره‌های مشهور، تصریح کرد: سازمان صدا و سیما برای تربیت یک مجری میلیاردها تومان هزینه‌ می‌کند اما قدرت بازخواست آنان را در سرپیچی از اجرای یک برنامه ندارد.
احمدزاده با بیان اینکه تصمیم برای انتخاب مجری برنامه‌ها کاملاً سلیقه‌ای است، اظهار کرد: مثلاً یک نفر از من خوشش نمی‌آید و فرد دیگر به‌عکس از من بسیار خوشش می‌آید، اصلاً آن‌قدر از من خوشش می‌آید که حتی راز بقا هم می‌دهد من اجرا کنم در حالی که من مجری برنامه اجتماعی هستم.

 

17302

کد خبر 601849

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • عباس A1 ۰۴:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۰
  1 0
  سلام،اسراف وتبذیر.چراجلوی این حیف ومیل اموال بیت المال درتهران گرفته نمی شود.حجم عظیمی ازدرآمدهای بیت المال درتهران حیف ومیل وبریز وبپاش میشود.سازمانهای نظارتی ومحاسباتی باسازمانهای اسراف گربرخوردکنندوجلوی این بریزوبپاشهارابگیرند.بنده پرداخت مقادیربسیاربالاترازاین مبلغ به یک مجری رابرای اجرای یک برنامه شبانه درشبکه نسیم را هم درصدا وسیماشنیده ام.یک کارمنددولت یکماه جان میکندوبک ونیم میلیون تومان حقوق می گیردبعد یک مجری برای یک ساعت مجری گری 25 میلیون تومان دستمزددریافت میکند.کاراین مجری راهمه کارمندان دولت ومردم میتوانندانجام دهندوایشان شق القمرنمیکندکه این مبلغ بالارادستمزددریافت کندهمین اسراف گری هاوبذل وبخشش ازجیب خلیفه دروزارت ورزش وباشگاههای دولتی هم وجودارد که باید جلوی آن گرفته شود.
 • بی نام IR ۰۴:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۰
  0 0
  خجالت نمی کشند