اولین نمایشگاه شب یلدا به مناسبت هفته وحدت برگزار می‌شود

مدیر عامل شرکت تعاونی ونمایشگاهی طره غرب عصر امروز در کرمانشاه گفت : شرکت تعاونی ونمایشگاهی طره غرب شرکت پیمانکاری برای افرادی که دارای سرمایه کم هستند بااطلاع رسانی در سطح شهر نمایشگاه دایر می کند.

حدیث جمشیدی :کامران فتحی با بیان اینکه نمایشگاه شب یلدا به مناسبت میلاد پیامبراکرم ا‌ز۲۶تا ۳دی ماه در پارک شاهد برگزار می شود.افزود:شرکت تعاونی و نمایشگاهی با ۱۵ سال سابقه برگزاری نمایشگاه درداخل و خارج استان نمایشگاه شب یلدا را برای احیاء سنت دیرینه ایرانی وجشن های هفته وحدت برگزارمی کند .


وی گفت: شرکت تعاونی ونمایشگاهی طره غرب باهمت مدیر بین المللی نمایشگاه کرمانشاه و با کمک اتاق تعاونی راه اندازی شده است که با مجوز سازمان صنعت ومعدن تجارت کرمانشاه مجوز برگزاری نمایشگاه شب یلدا را دارد.

فتحی گفت: در اولین نمایشگاه شب یلدا سوغات از تمام استانها بدر غرفه های پخت زنده سوهان ، روغن گیری از برترین مواد غذایی ، عکاسی سنتی و غرفه کودک به نمایش گذاشته می شود.


وی افزود: از استان های کردستان ،خراسان وآذربایجان موسیقی سنتی اجرا می کنند.که نمایشگاه شب یلدا نشان دهنده فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی است .


فتحی گفت: در نمایشگاه شب یلدا کنترل بهداشت از محصولات صورت می گیرد که خانواده ها می توانند مایحتاج خود را تضمینی و با کیفیت تر وکم هزینه تر از بازار تهیه کنند.


کامران فتحی افزود: ساعت بازدید نمایشگاه از ساعت ۱۵تا ۲۰شب آماده پذیرای عموم مردم است .

46

 

کد خبر 608377

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =