جواب مردم ایران به ترامپ در 22 بهمن

22 بهمن اونقدر راهپیمایی شلوغ بود که خیلی ها برگشتند! خب؛ دلیلش هم معلوم بود و حرفی هم توش نیست. اما انگیزه ای هم که امسال برای شرکت در تظاهرات به انگیزه های قبلی مردم اضافه کرده بود مخالفت با ترامپ و «ترهای» زده اش بود. اصولا ما ایرانی ها وقتی جلومون «مسی» و « ژاوی» و «فیگو» و «رونالدو» هست خیلی محکم تر و بهتر بازی می کنیم! پس ترامپ قلدر هم باید مراقب باشه و تا حالا حساب کار دستش اومده باشه.

البته کمی عجیب به نظر می رسه که چرا ما نسبت به سایر مردم جهان کمی با تاخیر اعتراض کردیم در حالیکه ما خودمون آخر مبارزه با آمریکاییم و یکی از اون هفت کشور ممنوع الورودیم!؟ شاید دلیلش این بوده که ما ایرانی ها مثل اروپایی ها بیکار نیستیم که دم به ساعت و به شکل موردی تظاهرات راه بیندازیم. البته ممکنه همینطوری سفارت تسخیر کنیم اما بیخودی تظاهرات نمی کنیم. ما معمولا وقتی از چیزی خوشمون نیاد «کنترل خشم» می کنیم و انزجارهای ضد امپریالیستی مون رو نگه می داریم تا سر وقتش یه جا خالی کنیم مثل «22 بهمن»، « روز قدس» و «13 آبان». مطمئن باشید که بقیه ملل بی تجربه جهان هم با وضعیتی که ترامپ بوجود آورده، آخرش به همین نتیجه ما می رسند. چون اگه قرار باشه بخوان هر باری که ترامپ پرت و و پلا می گه واکنش نشون بدن از این به بعد باید صبح تا شب، یکی یه آدمک ترامپ بگیرن دستشون و توی خیابون ها داد و بیداد کنند. خب؛ مشخصه که اینطوری، هم برای گلوشون خوب نیست و هم به زار و زندگی شون نمی رسن! تازه بعد از یه مدتی این موضوع حتی واسه خود ترامپ هم عادی می شه و لطفی و اثری هم نداره. یادتون باشه؛ حتی اگه عسل رو هم از یه حدی بیشتربخورید رودل می کنید!

اصولا مبارزه با امپریالیسم قوانین خاص خودشو داره و مثل مصرف ویتامین «ث» نباید از یه حدی کمتر یا بیشتر باشه تا بلکه بشه این غده رو دوا و درمونش کرد. تازه خیلی از منفعت های دیگه ای هم داره، مثل آماده کردن سران آمریکا از قبل با توجه به تقویم ارائه شده ضد امپریالیستی کشورها و درنتیجه شنیدن شدن واضح تر صدای اعتراض مردم. اینطوری از یک هفته مونده به مثلا 13 آبان اعصابشون خرد می شه و دائم دلشون شور می زنه که اون روز چی می شه !

خب؛ حالا با این تفاسیر ازهمین حالا به ترامپ اعلام می کنیم که واسه چرت و پرت هایی که بعد از این خواهد گفت در «روز قدس» برنامه هاشو خالی کنه تا جوابشو اون روز بدیم. مطمئنا محکم تر از ایندفعه ...

زت زیاد...

کد خبر 635270

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =