مقرر شده چهره پایتخت در نوروز از کارتن‌خواب‌ها، بی‌خانمان‌ها و متکدیان پاکسازی شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، همواره یکی از مشکلاتی که شهروندان درباره آن گلایه دارند حضور افراد بی خانمان در معابر و مناظر شهری است. شهرداری تهران می گوید در نوروز 96 چهره شهر را در طرح استقبال از بهار، از بی خانمها، کارتن خوابها و معتادان پاکسازی خواهد کرد.
در این رابطه رئیس اداره آسیب های اجتماعی شهرداری منطقه 7 از اجرای طرح جمع آوری کارتن خواب ها و متکدیان و بی خانمان های منطقه به منظور پاکسازی سطح شهر تهران در ویژه برنامه های استقبال از بهار 95خبر داد.
مهدی سعیدی با اعلام این مطلب گفت: به منظور پاکسازی سطح شهر تهران از افراد متکدی و بی خانمان و کارتن خواب طرح فوریتی خدمات اجتماعی در روزهای پایانی سال در سطح منطقه با همکاری گشتهای سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران و همکاران نواحی پنجگانه اجرا خواهد شد .
او گفت: بنا به رویکرد مدیریت شهری در توجه به سلامت اجتماعی و اجرای برنامه‌های مناسب در کاهش آسیب های اجتماعی طرح ضربتی جمع آوری و ساماندهی کارتن خواب ها و متکدیان در سطح محلات اجرا می شود.
رئیس اداره آسیب های اجتماعی شهرداری منطقه 7 با بیان اینکه متکدیان و کارتن خواب‌ها علاوه بر مسائل و مشکلات اجتماعی چهره شهر را نیز مخدوش و نامناسب می‌کنند، گفت: با هماهنگی های انجام شده با گشت ویژه خدمات اجتماعی شهرداری تهران و نواحی پنجگانه منطقه 7 کارتون خواب ها و معتادان به صورت 24 ساعته جمع آوری می شوند.
او با بیان اینکه گشت زنی در سطح منطقه برای جمع آوری کارتن خواب ها به طور مستمر ادامه دارد، یادآور شد: کارتن خواب ها و متکدیان و بی خانمان های منطقه در سامان سراهای واقع در سطح شهر استقرار می یابند.

 


46231

 

کد خبر 642300

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =