منتخبان مردم در شورای شهر ۱۶ شهر و مرکز استان/ اسامی

براساس اعلام نتایج محلی منتخبان شورای شهر در 16 شهر و مرکز استان مشخص شده‌اند.

به گزارش خبرآنلاین، هنوز تا اعلام کلی نتایج شورای شهر تهران فرصت باقی مانده‌است اما اکثر شهرهای کوچک و مراکز استان تا کنون اعضای شورای شهر خود را شناخته‌اند. علاوه بر این در تهران به نظر می‌رسد اعلام کامل نتایج تا روز دوشنبه طول می‌کشد و همزمان در شهرهای بزرگ مانند شیراز و اصفهان نتایج کامل مشخص نشده است.

در جدول زیر اسامی منتخابان مردم تا ساعت 17 امروز در 16 شهر و مرکز استان را بخوانید؛

ردیف

اسامی‌شهرها

اسامی منتخبان

1

شهر قزوین

مهدی عبدالرزاقی   لیست امید - اصلاح طلب

زهرا یوسفی       لیست امید - اصلاح طلب

سعید دقیقی      لیست امید - اصلاح طلب      

منیره قوامی       لیست امید - اصلاح طلب      

سرهنگ حکمت الله داوودی      لیست امید - اصلاح طلب      

مهدیه قافله باشی       لیست امید - اصلاح طلب      

احد چگینی       مستقل      

محسن حق شناس       اصولگرا      

فرج الله فصیحی رامندی       اصولگرا      

2

شهر کرمان

حسین چناریان ، علی بهرامی    لیست امید،  زهرا ایرانمنش    لیست امید،

محمد فرشاد    لیست امید، رامین ارجمندکرمانی    لیست امید،

محمدجواد کامیاب    لیست امید    

سید محمدرضا معین زاده میر حسینی    لیست امید    

منصور ایرانمنش

علی خدادای    لیست امید    

علی اکبرمشرفی

ماه بانومعصوم زاده

3

شهر زابل

مهدی سارانی- فرزند صفر  با 9416 رای

سیدعباس فاطمی -فرزند سید علی آقا با 8200 رای

احمد میر- فرزند غلامحیدر با  8016 رای

شهلا رضوانی- فرزند عباس با 7561 رای

مهدی سرگلزائی- فرزند  عباسعلی با  7497 رای

مریم بزی- فرزند سلطانعلی با  6965 رای

گلزار سرگلزائی- فرزند محمد با  6890 رای

4

شهر ایلام

«هادی کرمی» را با  ۱۱۱۰۹ ، «پیمان اقبالی» با  ۹۰۰۰ رای، «مهرداد داوری» با  ۸۶۷۰ ، «مریم جان‌بخشی» با  ۸۵۷۱ ، «حسینعلی یاری» با7411  ،«عبدالرضا پورخلیل» با6870  و «مظفر میرزاد» را با  ۶۸۵۷ رای

5

شهر گرگان

ناصر گرزین   با 25 هزار و 549

محمد ابراهیم جرجانی    با 22 هزار و 941 رای

علی اصغر یوسفی    با 22 هزار و 136 رأی 

حمیدرضا اقا ملائی    با 20 هزار و 716 رأی

مهران کاظم نژاد تبریزی    با 20 هزار و 705 رای

فائزه عبدالهی    با 20 هزار و 512 رأی

حسین ربیعی    با 20 هزار و 230 رأی 

سعید رحیمی    با 16 هزار و 942 رأی 

سید محمد مرتضوی    با 16 هزار و 454 رأی

6

شهر قشم

علی بازماندگان قشمی، محمدرضا اسلامی، علی رستمی فر، حسن حسن زاده نجار قشمی و محمد شریف رنجبر

7

شهرکرد

مرجان دادایی دهکردی با 15 هزار و 522 رأی، فرهاد رئیسی دهکردی با 12 و هشت زأی، مصطفی حیدری دهکردی نه هزار و 526، طیبه شریفی نه هزار و 121، حیدر علیپور دهکردی هشت هزار 366 و حمید فتح اللهی دهکردی هفت هزار و 768 و علیرضا توکلی با شش هزار 787 رأی

8

سنندج

یوسف اسدی/ 14455

غریب سجادی/8726

ارسطو گویلی کیلانه/8645

علی پژگول/7420

فرزاد زارعی/ 6097

سیدانور رشیدی/5717

مجید شاه اویسی/5443

جلال شریعتی/5209

سیف اله رضائی/4885

9

یاسوج

فرشاد نگین تاجی      با 16هزار 776 رای

  محمدرحیم دهرابپور   با 10هزار 282 رای

سید هدایت اکبری     با 9هزار و 608 رای

مسعود خوبانی          با 9هزار و 359 رای

علی اکبری تبار          با 9هزار و 218 رای

فرشید احمدی کیش  با 7هزار و 182 رای

کیوان آشنا               با 7هزار  و 60 رای

10

شهر تبریز     نتایج اولیه    

شهرام دبیری اسکویی

فریدون بابایی اقدم

محرم محمدزاده

شکور اکبرنژاد

اسماعیل چمنی

علی آجودان زاده

علی شیاری

سعید دباغ نیکوخصلت

اصغر عابدزاده اندریان

سونیا اندیش

11

کاشان

سید مهدی ناظم رضوی

53189

مصطفي کردمیل

31274

علی هاشمی طاهری

22485

مجید شمس

21359

علیرضا پورعسگری

20375

علیرضا مفرح

19910

حسینعلی وکیل علی آبادی

18546

علی رسول زاده

17789

عفت پدرام فر

17587

12

شهر ایلام

«هادی کرمی» را با  ۱۱۱۰۹ ، «پیمان اقبالی» با  ۹۰۰۰ رای، «مهرداد داوری» با  ۸۶۷۰ ، «مریم جان‌بخشی» با  ۸۵۷۱ ، «حسینعلی یاری» با7411  ،«عبدالرضا پورخلیل» با6870  و «مظفر میرزاد» را با  ۶۸۵۷

13

خرمشهر

محمدجواد بچاری با 4 هزار و 686 رای، امیر ثامری با 4 هزار و541 رای، موسی مطوری جزیره با 3 هزار و 924 رای، علی بندری با 3 هزار و 847 رای، میلاد پورحمزاوی با 3 هزار و 829 رای، حاتم بندری با 3 هزار و 808 رای و فاخر ربیعی با 3 هزار و 717 رای

14

سمنان

سید مسعود سیادتی با 17 هزار و 511 رای ماخوزده به عنوان منتخب اول، مجید نظری با 12 هزار و 276 رای در جایگاه دوم، مهدی خراسانیان با 11 هزار و 804 رای و محمد همتی با 11 هزار و 520، عباس آلبویه با 10 هزار و 10 رای، طلب بیدختی با 9 هزار و 339 و محمد زحمتکش با 8 هزار و 485 رای ماخوزه سوم تا هفتم

15

چابهار

معین الدین سعیدی با  ۱۰۳۲۳ رای ،الله بخش جدگال با ۹۶۹۴ رای، سعید امیری مقدم با ۹۶۲۵رای، کمال کیشکوری با ۷۸۶۲ رای، باسط اسلامی بندری با ۷۴۱۱ رای، واحدبخش دربین با ۶۷۰۳ رای و آصف دربین با ۶۴۶۳ رای

16

خرم‌آباد

ولی‌الله رستمی با 40086، رستم کوشکی 12265، اسماعیل رضایی 12250، علی محمد صالحی نسب 12187، زهرا نظری 11302، اردشیر دریکوند 10906، علی ماکنعلی 10814، مهرداد علی‌پناه 10585 و سجاد بابایی 10296

4242

کد خبر 667696

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 3
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • بی نام IR ۱۶:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۳۰
    3 0
    در نجف آباد هم 7 اصلاحطلب از 2 لیست به جمع 9 منتخب راه یافتند. 2 نفر دیگر از لیست اصولگرایان انتخاب شدند.
  • مجید DE ۰۲:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۳۱
    1 1
    اولا ایلام دوبار تو لیست نوشتین , در ثانی بگین.از کدوم لیست هستن انید یا اصولگرا
  • محمد A1 ۰۸:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۳۱
    0 0
    در تبریز تا ساعت 12 ظهر 8 نفر اصلاح طلب 3 نفر اصولگرا و 2 نفر مستقل بودند