نایب رئیس کمیسیون اصل نود، تکذیبیه دفتر رئیس‌جمهور در مورد اظهارات وی در جمع اعضای این کمیسیون را رد کرد.

به گزارش خبرآنلاین، پس از آنکه حمید رسایی یکی از نمایندگان تهران به رئیس مجلس تذکر داد که چرا علی‌رغم تکذیب سخنان رئیس جمهور از سوی دفتر ایشان، باز هم به احمدی‌نژاد در نطق امروزش تذکر داده است؛ لاریجانی از نکونام - نایب رئیس کمیسیون اصل 90 - به عنوان عضو حاضر در این جلسه دعوت کرد تا واقعیات این جلسه را تشریح کند.

نکونام هم که چند روز پیش با نوشتن نامه‌ای به اظهارات رئیس جمهور پاسخ داده بود اینبار از تریبون مجلس به ذکر اسامی حاضرین در این جلسه ( از مجلس نکونام، ابوترابی‌فرد، اسلامی، فدایی، زاکانی و از دولت احمدی‌نژاد، میرتاج الدینی،ریاض، مسعودپور و یک نفر جوان) پرداخت و گفت: قرار شد با نیت خیر دوستان چند مورد تخلف از قانون که در حوزه‌های مختلف صورت گرفته بود به صورت حضوری و محرمانه خدمت رئیس جمهور اعلام شود. البته تعجب کردیم که چرا به جای دفتر رئیس جمهور این جلسه در اتاق اجلاسیه ها برگزار شد.

به گفته وی، در جلسه دیدار اعضای کمیسیون اصل 90 با رئیس جمهور مسایلی همچون تاخیر در ارائه اساسنامه‌ها، هزینه بخشی از اعتبارات از یک محل در محل دیگر، عدم ابلاغ قوانین در فرجه مشخص که حدود 10 مورد است و خصوصاعدم ابلاغ دو قانون مشخص در مهلت مقررمطرح شد. تقریبا آقای رئیس جمهور نیز همه موارد مطرح شده را به نحوی قبول کردند. اما مشکلاتی را که داشتند مطرح کردند که متن کامل آن در خبرگزاری فارس آمده بود.

وی سپس با اشاره به اینکه آن چیزی که در خبرگزاری فارس آمده بود به ریز از روی نوار پیاده شده بود، گفت: این نشان دهنده این است که متن نوار آن دیدار در اختیار خبرگزاری فارس قرار گرفته هرچند که متن استدالات نمایندگان ارائه نشده بود.

نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس ادامه داد: یکی از دوستان به من گفتند که میدان سیاست میدان شطرنج است، من هم در پاسخ گفتم ما که در زمان رحلت امام (ره) زندگی می‌کنیم باید از حقوق مردم دفاع کرده و واقعیت را باید به مردم بگوییم.

کد خبر 66802

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • ali IR ۱۳:۲۶ - ۱۳۸۹/۰۳/۱۶
  0 0
  شما را قسم میدهیم به خدا اختلافات را بزارید کنار .والله بسیاری نمی توانند نان شب خود را تهیه کنند .به فکر اینها باشید
 • بدون نام IR ۱۹:۵۷ - ۱۳۸۹/۰۳/۱۶
  0 0
  آفرین به نماینده هایی که فقط از خدا میترسند.