تسنیم نوشت: مدیر حج و زیارت استان تهران با بیان اینکه نقل و انتقال فیشهای حج تمتع باید طبق روال قانونی انجام گیرد، گفت: حضور فروشنده و خریدار در دفاتر حج و زیارت الزامی است.

مهران فرشید درباره جزییات نقل و انتقال فیشهای حج تمتع و وجود دلالها در این موضوع اظهار کرد: خوشبختانه با تمهیداتی که اندیشیده شده و در صورت مراجعه خریدار و فروشنده به دفاتر و شرکتهای زیارتی دلالها نمی‌توانند در خرید و فروش فیشهای حج تمتع ورود پیدا کنند.

وی ادامه داد: اطلاع‌رسانی لازم درباره خرید و فروش فیش حج تمتع انجام شده است؛ نقل و انتقال و خرید و فروش حتماً می‌بایست با حضور دو طرف باشد.

مدیر حج و زیارت استان تهران گفت: روال نقل و انتقال باید قانونی و در دفاتر مجاز سازمان حج و زیارت انجام شود و حضور انتقال دهنده و گیرنده الزامی است.

به‌گفته فرشید، فیشهایی قابل انتقال است که اولویت تشرف آنها توسط سازمان حج و زیارت اعلام می‌شود به‌عنوان نمونه امسال فقط فیشهای تا پایان سال 85 قابل انتقال و خرید و فروش است.

وی افزود: مراحل نقل و انتقال هم در یک روز و بازه زمانی اندکی انجام می‌گیرد و می‌بایست طرفین خرید و فروش در همه مراحل حضور داشته باشند.

مدیر حج و زیارت استان تهران عنوان کرد: فقط فیشهایی که زمان تشرف و اولویت آنها اعلام شده مجاز به نقل و انتقال است و متقاضیان طبق قواعد اعلامی از سوی سازمان حج و زیارت عمل کنند تا مشکلاتی برای آنها صورت نگیرد.

گفتنی است، امسال بیش از 86 هزار نفر از زائران حج تمتع 96 از مرداد ماه به‌مدت یک ماه به عربستان و شهرهای مکه و مدینه اعزام خواهند شد.

47237

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 672534

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =