۰ نفر
۳۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۳:۱۹

از وقتی عکس جنجالی محمدرضا گلزار در دیدار با رییس جمهور منتشر شد و دست به دست در فضای مجازی گشت و گشت تا رکورد بازدید را شکست، تقریبا مطمئن بودم که یک جای کار می لنگد.

خارج از کارنامه هنری این بازیگر پرطرفدار سینما که اظهار نظر درباره آن در تخصص من نیست اما این را می توانم بگویم و قضاوت کنم که گلزار بی شک یکی از مودب ترین بازیگران کشورمان است.

بارها و بارها در فیلم های مختلفی که از او در فضای مجازی منتشر شده و او را در حال برخورد با طرفدارانش دیده ام حتی یک بار ندیدم که با مردم و طرفدارانش برخورد بدی داشته باشد.

بنده تنها یک بار این بازیگر را آن هم تصادفا از نزدیک دیده ام؛ زمانی که در فرودگاه بودیم و هم پروازی، پرواز ما تاخیری حدودا سه ساعته داشت و طی این مدت این محمدرضا گلزار بود که علی رغم خستگی زیاد که در چهره اش به وضوح نمایان بود اما می توانم بگویم در آن سه ساعت تقریبا با تمامی حاضران در سالن فرودگاه عکس سلفی گرفت و به اغلبشان امضا داد!

راستش تا آن زمان فکر می کردم محبوبیت او شاید تنها به واسطه ظاهر خوبش باشد اما از آن تاریخ به بعد دیدم نسبت به او کاملا عوض شد و تازه متوجه شدم اگر عزیزی بین مردم عزیز می شود بی جهت نیست.

اگر محمدرضا گلزار این همه طرفدار دارد و محبوب آنهاست به خاطر احترام بسیار زیادی است که برای علاقمندانش قایل است.

در آن روز گلزار چنان با طرفدارانش گرم می گرفت و صحبت می کرد و مهم تر آن که، آن قدر با احترام و ادب با آنان سخن می گفت که انگار سالهاست آنها را می شناسد.

حقیقت امر این است که دیده ام هنرمندان و بازیگرانی که شاید یک صدم محبوبیت محمدرضا گلزار را ندارند اما از مواجهه با مردم و طرفدارانشان گریزانند و شاید هم این گریزانی را کلاسی برای خود می دانند.

بگذریم و بازگردیم به موضوع اصلی؛ از یک چنین هنرمند مودب و محبوبی بعید است که وقتی به دیدار رییس جمهور کشورش می رود کاری کند که حمل بر بی ادبی و یا توهین باشد.

توضیحات محمدرضا گلزار را درباره آن عکس جنجالی می توانید اینجا بخوانید.

کد خبر 678698

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 7
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • مجید IR ۰۴:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۳/۳۱
  1 0
  من از نزدیک ایشون رو دیدم.در عین خوشتیپی و متمول بودن بسیار مودب دوست داشتنی و با شخصیت هستن.
 • بی نام IR ۰۵:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۳/۳۱
  0 0
  موافقم کاملا
 • بی نام IR ۰۶:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۳/۳۱
  0 0
  كاملا همينطوره .ايشون يدونه هستند
 • بی نام IR ۰۶:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۳/۳۱
  0 0
  اين محبوبيت به خاطر شخصيت بالي ايشون و همه ادمهاي باشخصيت بالست و يبك ادم تربيت شده عبه بقيه احترام ميگذارد.
 • بی نام A1 ۰۷:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۳/۳۱
  0 0
  منم حال نمیکنم با بازیش ولی خیلی مردمی و با ادبه
 • بی نام A1 ۰۷:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۳/۳۱
  0 0
  ول کنید بابا چقد گیر میدید نه گلزار آدم بی تربیتیه ، نه از عکس برداشت درستی شده.....
 • عطا A1 ۰۷:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۳/۳۱
  0 2
  بنام خدا آخه چرا انقدر اين موضوع را بزرگ ميكنيد گلزار كيه كه اين همه واسش وقت بزاريم گلزار يه هنر پيشس واسه خندوندن ما انقدر در موردش حرف نزنيد كه گنده شه