اصلی ترین رویکرد ستاد فرهنگی و اجتماعی، تدوین نظام جامع سلامت است

مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری زنجان اصلی ترین رویکرد ستاد فرهنگی و اجتماعی استان را تدوین نظام جامع سلامت در سطح استان زنجان عنوان کرد.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان، مسیح اله سلطانی در جلسه شورای اجتماعی که با حضور استاندار زنجان برگزار شد، اظهار کرد: شد: در استان زنجان ۶۴ برنامه در راستای کاهش آسیب های اجتماعی توسط دستگاه های اجرایی اجرا شده است، که در این میان استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد و ایجاد هماهنگی در روند اقدامات دستگاه ها در مناطق حاشیه نشین از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
وی به اجرای طرح تقسیم کار ملی برای کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی در سطح استان اشاره کرد و گفت: برای اجرای طرح تقسیم کار ملی، ۱۲ میلیارد ریال اعتبار به استان زنجان اختصاص یافته است .
مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری زنجان ادامه داد: اجرای طرح تقسیم کار ملی با اولویت مقابله با اعتیاد، طلاق، مفاسد اجتماعی و اخلاقی یک موضوع فرابخشی است که در این زمینه در استان زنجان ۱۰ دستگاه اجرایی مسئولیت اجرای این طرح را به عهده دارند.
سلطانی تصریح کرد: حمایت از طرح های دستگاه های اجرایی در زمینه کاهش آسیب های اجتماعی، حمایت از حضور تشکل های مردمی و خیرین، ارتقاء سواد رسانه ای و فضای مجازی، توانمند سازی اجتماعی، اجرای فعالیت های پژوهشی اندیشه ورزی و فعالیت های رسانه ای در کاهش معضلات اجتماعی موثر است.

 

46

کد خبر 695875

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =