گروه Sesam Business Consultants با همکاری شرکت فراگامان شایان، سی و چهارمین کنفرانس بین المللی "طراحی ایمنی در صنعت ساختمان" را در تاریخ یکم آذر ماه در تهران برگزار می‌کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این کنفرانس با توجه به اهمیت مقوله ایمنی ساختمان و نظر به ضرورت مسئله ساخت و ساز ایمن و انتقال جدیدترین اطلاعات و تکنولوژی های نوین در خصوص استفاده از متریال و طراحی در ساخت و همچنین راههای مقابله با بلایای طبیعی، علی الخصوص آتش سوزی، طراحی گردیده است. 

تا کنون سی و سه دوره موفق این کنفرانس در کشورهای حاشیه خلیج فارس و مصر و عربستان برگزار شده و مفتخریم میزبان سی و چهارمین دوره این کنفرانس در ایران باشیم.

با توجه به اهمیت مقوله کنفرانس شرکتهای بین المللی و داخلی متعددی این کنفرانس را همراهی می‌کنند، همچنین سازمانها و نهادهای دولتی و خصوصی مرتبط با موضوع، شرکتهای برگزیده مشاوره و معماری و اساتید دانشگاهی در این کنفرانس حضور بهم خواهند رساند.

در کنار سالن اصلی کنفرانس، نمایشگاه جانبی یک روزه با حضور برترین‌های داخلی و بین‌المللی صنعت ایمنی و ساختمان با هدف معرفی شرکتهای حاضر و ارائه خدمات و محصولات آنها برپا می‌شود.

47235

کد خبر 727169

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =