باشگاه خبرنگاران نوشت: دبیر کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه فضای مجازی در مورد رفع فیلتر توئیتر و یوتیوب توضیحاتی داد.

عبدالصمد خرم آبادی دبیر کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه فضای مجازی دادستانی کل کشور در صفحه شخصی خود نوشت: این روزها خبرنگاران محترم مکررا سوال می کنند آیا قرار است موضوع رفع فیلتر توئیتر و یوتیوب به تازگی در کارگروه تعیین مصادیق ویا شورای عالی فضای مجازی مطرح شود؟

پاسخ این است که توئیتر ویوتیوب در اجرای دستور مراجع قضایی فیلتر شده اند و مراجع دیگر نمی توانند در اموری که توسط مراجع قضایی تعیین تکلیف شده اند دخالت کنند.

علت فیلتر توئیتر و یوتیوب عدم تبعیت آنها از قوانین کشور و جلوگیری از انتشار میلیون‌ها محتوای مجرمانه و سدکردن راه جاسوسی, نفوذ و تسلط بیگانگان بر فضای مجازی کشور بوده است.

نه تنها توئیتر و یوتیوب رفع فیلتر نخواهند شد بلکه در آستانه ورود به سال 1397, اتفاق نظر بی‌نظیری بین مسئولان برای قطع تسلط و نفوذ دشمن برفضای مجازی کشور ایجاد شده است.

با تمیهداتی که به عمل آمده و در حال انجام است آن شاء الله بزودی زود شاهد تحولی عظیم در خصوص نجات فضای مجازی کشور از سلطه و نفوذ برخی از شبکه‌های اجتماعی بیگانه و مهاجرت مردم از شبکه‌های خارجی به شبکه های داخلی خواهیم بود.

البته باید هشیار بود چرا که اندک اشخاصی که این اتفاق نظر مبارک منافع آنها را به خطر انداخته با مطرح کردن موضوع انحرافی رفع فیلتر توئیتر می خواهند فضای مجازی کشور را از چاله نفوذ برخی از شبکه ها خارجی به چاه ویل توئیتر و سایر شبکه های صهیونیستی هدایت کنند.

قطعا مسئولان ذیربط و اعضای انقلابی و با بصیرت شورای عالی فضای مجازی از دخالت غیر قانونی در اموری که تکلیف آنها توسط مراجع قضایی تعیین شده است خودداری خواهند کرد و در این موقعیت حساس اجازه نخواهند داد بحث انحرافی رفع فیلتر توئیتر و یوتیوب به عنوان دستور جلسات آن شورا مطرح شود.

۴۷۴۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 762600

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 7
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام RO ۲۱:۳۲ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۵
  16 0
  قطعا مسئولان انقلابی و با بصیرت شورای عالی فضای مجازی از دخالت غیر قانونی در اموری که تکلیف آنها توسط مراجع قضایی تعیین شده است خودداری خواهند کرد و در این موقعیت حساس اجازه نخواهند داد بحث انحرافی رفع فیلتر توئیتر و یوتیوب به عنوان دستور جلسات آن شورا مطرح شود. ........ مديونيد اگر فكر كنيد اين بحث انحرافي رو مردم و كاربران اجتماعي در ايران مطرح كردند، اينها فقط نقشه هاي دشمن است
 • عجبا IR ۲۱:۴۲ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۵
  4 0
  ظاهرا این آقا دوست داره چند وقت یک بار خودی نشون بده و بدون ترس از هزینه همه مخصوصا دولت رو تهدید کنه ....
 • بی نام A1 ۲۱:۴۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۵
  3 1
  قرن 21 هم تموم بشه شما نمی فهمید با پاک کردن صورت مساله هیچ مشکلی حل نمیشه.
 • بی نام AU ۰۲:۲۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۶
  3 0
  خب خودشون که دسترسی دارن هر وقت بخوان استفاده می کنن. گور بابای مردم
 • بی نام A1 ۰۵:۱۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۶
  4 0
  ما تنها کشوری هستیم که مسئولینش شبکه های اجتماعی رو به صورت قانونی فیلتر می کنند و بعد تو همین شبکه اکانت درست می کنند و پست می ذارن که فیلترینگ شبکه های اجتماعی به نفع خود مردمه
 • بی نام A1 ۰۵:۲۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۶
  2 0
  همه دنیا در راستای اعتلای فناوری تلاش میکنن و ما در جهت پاکسازی ش
 • بی نام A1 ۱۳:۳۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۶
  2 0
  راههای رسیدن به خدا زیاد است.