۰ نفر
۳۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۴

انتقال وحید امیری به ترابوزان اسپور ترکیه، نه آخرین انتقال بازیکن یک تیم محبوب ایرانی به تیم خارجی است و نه جرم و گناه محسوب می‌شود.

وحید امیری به عنوان بازیکنان ۳۱ ساله حق دارد به فکر آینده‌اش باشد، همان‌طور که امید ابراهیمی در ۳۱ سالگی حق داشت به آینده‌اش فکر کند. شاید هوادار متعصب استقلال و پرسپولیس این واقعیت را نپذیرد و جدایی ستاره‌های مورد علاقه‌اش را حق خود نداند، اما اگر داستان را از زاویه امیری‌ها و ابراهیمی‌ها نگاه کنیم به آن‌ها حق می‌دهیم از زندگی ستاره‌های سابق فوتبال درس بگیرند و از عاقبت خود بترسند.

البته که الان بحث اصلی، بحث جدایی امیری و ابراهیمی نیست، بحث اهانت‌هایی است که خبرورزشی در این دو انتقال شنید. روزی که نوشتیم امید ابراهیمی بعد از جام جهانی به قطر می‌رود، متهم به دشمنی با استقلال شدیم و وقتی فردای دعوای کی‌روش و برانکو تیتر زدیم «اولین ترکش دعوای برانکو و کی‌روش؛ امیری با پرسپولیس تمدید نمی‌کند» حمله‌های شدیدی به خبرورزشی شد و ما را به ضدیت با پرسپولیس متهم کردند.

حالا نمی‌خواهیم کسی از خبرورزشی دل‌جویی کند. توقع‌مان همان توقع همیشگی است؛ اگر خبری را در خبرورزشی خواندید، قبل از متهم کردن ما به ضدیت با این و آن، چند روز صبر کنید و اگر آن خبر درست نبود، حرص‌تان را سر ما خالی کنید.

لطفاً نگذارید از این که معتقدیم دانستن حق مردم است، پشیمان شویم... نگذارید گناه ما این باشد که حقایق پشت پرده را شفاف برای شما می‌نویسیم و خبری را سانسور نمی‌کنیم.

* این یادداشت در سرمقاله شنبه ۳۰ تیر روزنامه خبرورزشی چاپ شده است.

کد خبر 791346

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =