عملیات مرصاد باید یک برند در ادبیات، تئاتر و سینمای ما باشد

رئیس حوزه هنری استان لرستان گفت: عملیات مرصاد باید یک برند در ادبیات، تئاتر و سینمای ما باشد و تلاش کنیم که این اتفاق خوبی که سال‌ها پیش سبب سرافرازی کشور شده ادامه پیدا کند.

به گزارش خبرآنلاین لرستان،محمدحسین امیدی‌پور در محفل خاطره گویی و روایتگری سالروز عملیات مرصاد که در سالن اجتماعات حوزه هنری لرستان برگزار شد اظهار داشت: عملیات مرصاد و آنچه امروز همه ما را در این محفل جمع کرده موضوعی مهم است و شایسته است ‌هرسال این محافل برگزار شود تا به یاد بیاوریم کسانی را که رفتند و بنویسم ازآنچه گفتنی است.
وی افزود: عملیات "حاج عمران" و "مرصاد" دو رویداد ارزشمندی است که متأسفانه خیلی روی آن‌ها کارنکرده‌ایم و مناطق دیگر خیلی در مورد دفاع مقدس کارکرده‌اند.
رئیس حوزه هنری استان لرستان عنوان کرد: مرصاد یک اتفاقی نیست که 30 سال پیش افتاده و بخشی از تاریخ کشور است بلکه رویدادی است که قابل تکرار است و دشمنان ما دست‌بردار نیستند.
وی بیان کرد: خوشحالیم که هنوز دفاع مقدس در دل و زبان مردم ما زنده است و ادامه دارد و افتخار بزرگی است زندگی کردن در کشوری که دشمنان نمی‌تواند در مورد آن حرف بزند.
امیدی پور تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم یاد شهیدان و ایثارگرانی که سبب شدند امروز بتوانیم آمریکا را تهدید کنیم را به‌خوبی گرامی بداریم بتوانیم این سرمایه را حفظ و از دست ندهیم.
وی خاطرنشان کرد: مرصاد باید یک برند در ادبیات، تئاتر و سینمای ما باشد و تلاش کنیم که این اتفاق خوبی که سال‌ها پیش سبب سرافرازی ما شده است ادامه پیدا کند.

 

46

کد خبر 792832

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =