در روز دوشنبه پنجم شهریور، اخباری درباره گرانی قیمت پراید، خواندن ترانه قطعات لیلا فروهر در تلویزیون و ضربه نهایی خانم پورن استار به ترامپ بازدید زیادی داشتند و نظر مخاطبان را جلب کردند.

در سرویس سیاست، خبری درباره موضع‌گیری سیاسی برخی مداحان با تیتر از افتخار به خدمتگزاری احمدی‌نژاد تا تهدید روحانی در صدر اخبار نشست. عکس دیدار دولت‌های هاشمی، خاتمی، احمدی‌نژاد و روحانی با رهبری هم پربازدید شد. در ادامه، کاربران مراسمی که پلاکاردها و سخنرانش از قبل تعیین شده «خودجوش» است؟ را خواندند.

در سرویس اقتصاد، پراید ۴۰ میلیون تومان شد نگاه کاربران را به خود جلب کرد. واکنش منفی بازار سکه و ارز به استیضاح وزیر اقتصاد، دیگر خبر پربیننده این سرویس بود. در ادامه بسیاری خواستند بدانند  سال گذشته چقدر کالای مصرفی وارد ایران شد؟

در سرویس فرهنگ، شعر ترانه مشهور لیلا فروهر روی آنتن زنده تلویزیون توجه کاربران زیادی را برانگیخت. بازیگر مطرح هالیوود وارد رقابت با ایرانی‌ها شد، دیگر پربیننده این سرویس بود. واکنش امیرمهدی ژوله به حمله تند کارشناس مذهبی تلویزیون به «خنداننده شو» هم خواندنی شد.

در سرویس جامعه، خوش‌گذرانی در شهربازی که نمونه‌اش در ایران کم است، توجه کاربران را در پی داشت. در ادامه این پرسش که چرا دختران ایرانی، روی صورت‌شان کک مک تتو می‌کنند؟ مورد توجه قرار گرفت. همچنین شاگرد اولی که زندگی‌اش شد «سیخ وسنجاق»! پربازدید شد.

در سرویس بین‌الملل، خبر رسید خانم پورن استار ضربه نهایی را به ترامپ زد . در ادامه، الاخبار از نیت شوم بن‌سلمان خبر داد.   خبر مهم کره‌جنوبی در مورد تحریم‌های ایران هم بازخورد زیادی داشت.

در سرویس ورزش، یار ۱۰ ساله عادل فردوسی‌پور از نود جدا شد پربازدیدترین بود. در ادامه، تصویری زیبا از حضور زنان در استادیوم کرج در بازی لیگ توجه کاربران را جلب کرد. بهترین تصمیم زندگی بهداد سلیمی دیگر خبر پرکلیک این سرویس بود.

57243

کد خبر 800220

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =