در هیچ کجای این مصاحبه اثری از آقای کی‌روشی‌پور نبود و فردوسی‌پور در نقش یک مجری منتقد ظاهر شد. هر سوالی که می‌توانست یک جنجال درست کند را فردوسی‌پور مطرح کرد اما کی‌روش می‌دانست این بازی سرنوشت‌سازتر از آن است که بخواهد در دام تندروی‌های عده‌ای گرفتار شود.

مثل بسیاری از منتقدان دوستدار تیم ملی، عادل فردوسی‌پور هم در سال‌های گذشته در مظان اتهام قرار داشت. او متهم به حمایت از کارلوس کی‌روش بود و حتی لقب معروف «کی‌روشی‌پور» هنوز همراه عادل است. فردوسی‌پور از معدود ژورنالسیت‌هایی است که کی روش را به استودیو ۹۰ می‌کشاند و با او به صورت زنده مصاحبه می‌کند. کی‌روش هم می‌داند کی و چه وقت برای ادای توضیحات به عادل، بله را بگوید.

هر چه هست این که پس از صحبت‌های برانکو ایوانکوویچ درست ساعاتی قبل از حضور کی‌روش در ۹۰، پیش‌بینی می‌شد کارلوس ضمن پاسخ‌گویی به سرمربی پرسپولیس، بلوایی تازه در فوتبال ایران به‌پا کند. کی‌روش بر خلاف پیش‌بینی‌ها اما زیرکانه پاسخ داد و از دایره احترام -مثل همیشه- خارج نشد. او به کسی توهین نکرد و با آرامش پاسخ سوالات فردوسی‌پور را داد.

کارلوس کی‌روش و عادل فردوسی‌پور

کی‌روش برنده این بازی سرنوشت‌ساز بود اما مهم‌تر از او، درخشش فردوسی‌پور در این برنامه بود. 


عادل در این برنامه هر سوالی که دلش خواست مطرح کرد، بدون این که رعایت حال طرف مقابل را کند یا حتی در قانون نانوشته مصاحبه، به کی‌روش باج بدهد. عادل فردوسی‌پور همه سوالات را پرسید، حتی کی‌روش را در مورد ماجرای مدیر رسانه‌ای خارجی، خداحافظی سردار آزمون و دعوت پیامکی بازیکنان به چالش دعوت کرد.

در هیچ کجای این مصاحبه اثری از آقای کی‌روشی‌پور نبود و فردوسی‌پور در نقش یک مجری منتقد ظاهر شد. هر سوالی را که می‌توانست یک جنجال درست کند فردوسی‌پور مطرح کرد اما کی‌روش می‌دانست این بازی سرنوشت‌سازتر از آن است که بخواهد در دام تندروی‌های عده‌ای گرفتار شود.


کی‌روش از چاله‌ها و دست‌اندازهای ایجاد شده گریخت و به عادل جواب‌های قانع‌کننده داد تا فردوسی‌پور در شبی که برنامه ۹۰ می‌توانست حاشیه‌ساز باشد، یک شب آرام را سپری کند. 

کد خبر 802080

برچسب‌ها