مشرق نوشت: فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیروی دریایی سپاه را بزرگترین برقرار کننده امنیت در خلیج‌فارس و تنگه هرمز دانست و گفت: با کمک همسایگان جنوبی بایستی این امنیت را حفظ کنیم.

سرلشگر جعفری، فرمانده کل سپاه امروز با بیان اینکه امروز روز مباهله است و معنای مباهله نیز غلبه جبهه حق بر باطل است، اظهار داشت: توان دفاعی و امنیتی جمهوری اسلامی بی‌نظیر و زبانزد خاص و عام است و این اقتدار، مدیون نیروهای مخلص و مجاهد مردمی بسیج و سپاه و سایر نیروهای دفاعی و امنیتی کشور است که باید آن را قدر بدانیم.

وی در ادامه افزود: در سپاه پاسداران علاوه بر مقاومت مردمی بسیج، در عرصه دفاعی از سه نیروی تخصصی زمینی، دریایی و هوایی برخورداریم که باتوجه به اهمیت تنگه هرمز و خلیج‌فارس در جنوب کشور به عنوان شاهراه اصلی انتقال انرژی از منطقه به جهان، یکی از عرصه‌های مهم دفاعی، عرصه دریایی است.

عزیز جعفری

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان داشت: نیروی دریایی در طول سال‌های پس از انقلاب ثابت کرده است که بزرگترین مدافع و برقرار کننده امنیت در تنگه هرمز و خلیج فارس است.

سردار جعفری تصریح کرد: نیروی دریایی با اقتداری که تاکنون از خود نشان داده، بزرگترین اثر بازدارندگی بر روی دشمنان را داشته است، با این جابجایی که امروز با تدبیر مقام معظم رهبری در فرماندهی نیروی دریایی صورت گرفت، انتخاب سردار تنگسیری به عنوان فرمانده با انرژی جدید، جوان‌تر، نشاط بیشتر و ابتکار و خلاقیت بالاتری، این توانمندی ادامه خواهد یافت.

وی ادامه داد: بار دیگر به همگان به ویژه همسایگان جنوبی این پیام را منتقل می کنیم که نیروی دریایی و آنان به کمک یکدیگر باید مدافع تنگه هرمز، آب‌های خلیج فارس و برقرار کننده امنیت آنها باشیم.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران آمادگی کامل دارد و در این راستا حرکت می‌کند.

2323

کد خبر 802479

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =