۰ نفر
۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۸

هتلی نفرین شده که مسافرانش را می‌کشد!

هتل نفرین شده‌ سیسیل لس آنجلس
هتلی نفرین شده که مسافرانش را می‌کشد!

هتل سیسیل (Cecil Hotel) در شهر لس‌آنجلس به جای این که مثل دیگر هتل‌ها به ستاره‌هایش یا خدمات خاص و با کیفیتش شهرت داشته باشد، بیشتر با قتل و خودکشی‌های اتفاق افتاده در آن شناخته می‌شود. همین بس که دو نفر از قاتلان سریالی در این هتل اقامت داشته‌اند و مرگ‌های مشکوک مسافران هتل هم چند بار گزارش شده است. این اتفاقات باعث نشد که هتل تعطیل شود و صاحبان آن فقط به تغییر نام اکتفا کردند. با این که حالا نام هتل «Stay on Main» است اما با این سابقه‌ی گفته شده، خوابیدن در این هتل مثل دیگر هتل‌ها لذت‌بخش نخواهد بود. این هتل به اندازه‌ای بدنام شده است که خیلی افراد می‌گویند رزرو کردن هتل با خودتان است اما خروج از آن دیگر معلوم نیست. در ادامه، ۱۲ اتفاق وحشتناک و عجیب رخ داده در این هتل را مرور می‌کنیم.

۱. اقامت قاتل زنجیره‌ای، ریچارد رامیرز در هتل

ریچارد رامیرز یکی از قاتلان و متجاوزان بی‌رحم دهه ۸۰ میلادی است که مرتکب چندین جنایت شد. او در سال‌های ۱۹۸۴ تا ۱۹۸۵ موجب ترس ساکنان دو شهر لس‌آنجلس و سان‌فرانسیسکو می‌شد و در همین یک سال حداقل ۱۳ نفر را کشت. او برای قتل‌هایش از لوازم و سلاح‌های مختلفی استفاده می‌کرد. چکش، اسلحه، چاقو، آچار چرخ و قمه، ابزارهای قتل ریچارد رامیرز بودند.

هتل نفرین شده‌ی سیسیل لس آنجلس

او برای قتل‌هایش منتظر فرصت نمی‌ماند و خودش مستقیماً به خانه‌ی اهدافش حمله‌ور می‌شد و ساکنان خانه را با بی‌رحمی تمام می‌کشت. رامیرز مدتی در هتل سیسیل اقامت داشت. رامیرز اتاقی در طبقه آخر هتل را انتخاب ‌کرد و حتی لباس‌های خونی خود را در زباله‌های هتل دور می‌انداخت. این قاتل در نهایت دستگیر شد.

۲. جسد الیسا لم در منبع آب هتل

در ژانویه سال ۲۰۱۳ بود که دختر ۲۱ ساله توریست کانادایی به نام الیسا لم در این هتل اتاق رزرو کرد اما به طور ناگهانی گم شد و سه هفته بعد جسد برهنه او در تانکر آب بالای سقف هتل پیدا شد. پیدا شدن جسد هم نتیجه مشاهده تعمیرکارهایی بود که به دلیل شکایت مسافران از رنگ، طعم و مزه آب هتل برای روشن شدن موضوع به سراغ تانکر آب رفتند و بعد مشخص شد که جسد الیسا در این سه هفته در منبع آب بوده است.

هتل نفرین شده‌ی سیسیل لس آنجلس

بعد از این بود که فیلم‌های دوربین‌های مدار بسته بازبینی شد و رفتارهای عجیب این دختر در طول اقامتش در هتل دیده شد. بعضی افراد می‌گویند این رفتارها و حرکات عجیب به نوعی حقه‌بازی‌های عمدی وی بوده است و برخی می‌گویند او دچار حالات روانی غیرطبیعی می‌شد. در نتیجه، تحقیقات این مرگ مشکوک اعلام شد که الیسا دچار افسردگی و اختلال دوقطبی بوده که در نهایت منجر به خودکشی شد.

۳. اقامت قاتل زنجیره‌ای بعد از قتل

قاتلی به نام جان (جک) انتروگر که یک روزنامه‌نگار استرالیایی بود بعد از این که مدتی در زندان بود به لس‌آنجلس رفت تا درباره یک پرونده جنایی تحقیق کند. او برای اقامت، هتل سیسیل را انتخاب کرد. انتروگر با این که عفو مشروط گرفته بود اما با تغییر هویت توانسته بود به قتل‌های خود در اروپا و آمریکا ادامه دهد. درست در هنگامی که در هتل سیسیل بود سه زن را کشت.

هتل نفرین شده‌ی سیسیل لس آنجلس

او به طور ناگهانی مظنون به چندین قتل شناخته شد. در نهایت او دستگیر و دادگاه به حبس ابد وی حکم داد ولی انتروگر درست در شبی که حکمش اعلام شد خودش را دار زد و مرد.

۴. پرتاب کردن نوزاد از پنجره هتل

در سال ۱۹۴۴ بود که دوروتی ۱۹ ساله همراه با لوین ۳۸ ساله در این هتل اقامت داشتند دوروتی دچار شکم درد می‌شود و این درد ادامه پیدا می‌کند تا وقتی که لوین به حمام می‌رود و در همین حین دوروتی یک پسر بچه به دنیا می‌آورد! او از این اتفاق شوکه شد چون از حامله بودنش خبر نداشت. او که به تنهایی بچه را به دنیا آورده بود متوجه می‌شود که نوزاد نارس و مرده است و به همین دلیل آن را از پنجره هتل به بیرون پرت می‌کند.

هتل نفرین شده‌ی سیسیل لس آنجلس

نوزاد مرده روی سقف یکی از همسایه‌ها افتاده بود که بعدها مشاهده می‌شود. او به دلیل کاری که کرد دادگاهی شد اما در نهایت دادگاه او را به دلیل جنون تبرئه کرد و دوروتی برای درمان به تیمارستان منتقل شد.

۵. خودکشی‌های متعدد در هتل سیسیل

در سال ۱۹۳۱ مردی ۴۶ ساله در شهر نورتون گم می‌شود و بعد از جستجوهای فراوان در نهایت جسد او را در یکی از اتاق‌های هتل سیسیل پیدا می‌کنند. او با نام غیرواقعی اتاق را رزرو کرده بود و خودش را با خوردن یک کپسول پر شده از سم کشته بود.

هتل نفرین شده‌ی سیسیل لس آنجلس

این اولین خودکشی در هتل بود اما آخرین مورد نبود. در سال‌های بعد چندین خودکشی اتفاق افتاد. یک نفر گلوی خود را با تیغ برید و چند نفر هم از پنجره اتاق‌ها به بیرون پریدند.

۶. رهگذری که با سقوط یک نفر از بالای هتل جانش را از دست داد

در اکتبر سال ۱۹۶۳ بود که یک مرد ۶۵ ساله در حال عبور از جلوی هتل بود و ناگهان زنی ۲۷ ساله که برای خودکشی از طبقه ۹ هتل پریده بود روی او می‌افتد. پائولین ۲۷ ساله بعد از یک دعوا با همسرش نامه خودکشی می‌نویسد و از پنجره بیرون می‌پرد، غافل از این که با این کار جان یک نفر دیگر را هم گرفت. این اتفاق نشان می‌دهد حتی عبور از کنار هتل سیسیل هم خطرناک است.

هتل نفرین شده‌ی سیسیل لس آنجلس

۷. تلفنچی که به طرز وحشتناکی کشته شد

در سال ۱۹۶۴ خانمی اپراتور تلفن هتل بود و با لقب «گولدی کبوتر دوست» به دلیل غذا دادن مداوم به پرنده‌ها شناخته می‌شد. به طور ناگهانی جسد او را در اتاقش پیدا کردند. گولدی به شکل وحشتناکی مورد تجاوز و قتل قرار گرفته بود.

بعد از این قتل، مرد جوانی ۲۹ ساله که در هنگام قتل در اطراف دیده شده بود و از قبل هم با گولدی آشنایی داشت دستگیر شد. با این که حتی او را خون آلود دیده بودند اما در نهایت او گناهکار شناخته نشد و آزاد شد. قاتل گولدی هرگز پیدا نشد.

هتل نفرین شده‌ی سیسیل لس آنجلس

۸. زنی که از پنجره بیرون پرید اما در میان سیم‌ها گیر افتاد

تعداد از پنجره بیرون پریدن در هتل سیسیل واقعاً زیاد است و در یکی از این خودکشی‌ها هم زنی ۲۵ ساله به نام  Grace E. Magro از طبقه نهم سقوط می‌کند و روی تیرک خطوط می‌افتد. او را به بیمارستان منتقل می‌کنند اما شدت جراحات به اندازه‌ای بود که زنده نماند. پلیس نتوانست شواهد محکمی پیدا کند که ثابت کند این یک اتفاق بوده است یا خودکشی. هم اتاقی این زن هم توضیحی برای احتمال خودکشی نداشت.

هتل نفرین شده‌ی سیسیل لس آنجلس

۹. خودکشی دیگر

در یک خودکشی دیگر، در سال ۱۹۵۴، زنی میانسال از شهر سن دیگو از طبقه هفتم هتل بیرون پرید اما به طور اتفاقی روی سایه‌بان ورودی هتل می‌افتد. دختری هم که شاهد این خودکشی بود دچار ترس و اضطراب می‌شود و به بیمارستان منتقل می‌شود. این زن قبل از خودکشی خود یک هفته در هتل اقامت داشت و با نام دیگری اتاق رزرو کرده بود.

هتل نفرین شده‌ی سیسیل لس آنجلس

۱۰. دستگیری قاتل مخفی شده در هتل

در سال ۱۹۸۸ یک زن پرستار ۳۲ ساله به قتل رسید و تنها کسی که مظنون به قتل بود، هم خانه او یعنی رابرت سالیوان ۲۸ ساله بود. این زن به طرز وحشتناکی با چاقو کشته شده بود. پس از بررسی‌ها پلیس به دنبال سالیوان بود تا در نهایت او را دو ماه بعد در هتل سیسیل پیدا کردند.

هتل نفرین شده‌ی سیسیل لس آنجلس

۱۱. انتشار عکس شبح در پنجره هتل

تعداد خودکشی‌هایی که با پریدن از پنجره در این هتل منجر به مرگ مسافران شده است زیاد است و آنچنان هم تعجبی ندارد که کسی وجود اشباح یا موجودات فراطبیعی را در هتل مطرح کند. در سال ۲۰۱۴ فردی به نام Koston Alderete عکسی از یکی از پنجره‌های هتل می‌گیرد که گویی یک انسان یا شبح روی لبه‌ی پنجره ایستاده است. گفته می‌شود که ثبت کننده‌ی این عکس بعد از مشاهده‌ی شبح در پنجره‌ی هتل، دچار بی‌خوابی و کابوس شده است.

هتل نفرین شده‌ی سیسیل لس آنجلس

۱۲. تیراندازی از پشت بام هتل

مردی ۲۶ ساله به نام جفری توماس در سال ۱۹۷۶ به پشت‌بام هتل می‌رود و شروع به تیراندازی به سمت میهمانان و رهگذران می‌کند. خوشبختانه در این تیراندازی او موفق نشد کسی را هدف قرار دهد و پلیس هم به سرعت او را دستگیر کرد. بعد از دستگیری، توماس اعتراف کرد که قصد نداشته کسی را بکشد. او زمانی در بیمارستان روانی بستری بوده است و در اعترافات خود گفته است که می‌خواست با این کار نشان دهد که خریدن اسلحه خطرناک و استفاده از آن توسط یک بیمار روانی برای کشتن چندین نفر چقدر آسان است.

هتل نفرین شده‌ی سیسیل لس آنجلس

منبع:لست سکند

2121

کد خبر 824319

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =