۰ نفر
۲۲ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۴
انهدام باند سارقان منزل

ایسنا نوشت: رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری باند هشت نفره سارقان منزل که در نقاط مختلف تهران از جمله غرب و شمال تهران سرقت می‌کردند، خبر داد.

سرهنگ قاسم دست خال در تشریح این خبر با اشاره به اینکه اعضای این باند هشت نفره همگی دارای سوابق متعدد دستگیری و محکومیت در دستگاه قضایی هستند، گفت: اعضای این باند در سرقت‌های خود بیشتر خودروهای پرشیا ، مگان و اپتیما و سرقت از منازلی که امنیت کافی را نداشتند، انتخاب می‌کردند. او با اشاره به اعتراف صریح متهمان به دهها فقره سرقت منزل در مناطق مختلف پایتخت بویژه در مناطق شمالی شهر تهران افزود: با انجام تحقیقات پلیسی، متهمان به دهها فقره سرقت منزل اعتراف کردند که تاکنون بیش از ۲۰ محل سرقت شناسایی، متهمین در بازسازی صحنه سرقت به محل وقوع سرقت ها منتقل و به تشریح چگونگی انجام سرقت‌های و همچنین میزان اموال سرقت شده از مالباختگان اعتراف کردند.

رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به اینکه اعضای این باند در شهرستان‌های همدان و کرج نیز سابقه سرقت دارند، اعلام داشت: اعضای این باند در سرقت از منازل مردم اقدام به سرقت لوازم و اشیاء قیمتی، پول نقد، طلاجات و ... می کردند که در بازرسی از مخفیگاه‌های متهمین مقادیر بسیاری از اموال سرقتی کشف و توقیف شده و تحقیقات جهت شناسایی سایر محل‌های سرقت و مالباختگان در دستور کار کارآگاهان این پایگاه قرار گرفته است.

۴۲۲۳۸

کد خبر 824540

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =