سنای ایالتی رای به غیر قانونی شدن اینترنت کافه ها در اوهایو داد.

 
سنای اوهایو با 27 رای موافق در مقابل 6 رای مخالف، اینترنت کافه ها را در این ایلات غیر قانونی اعلام کرد.
اینک فرماندار جان کاسیچ باید این مصوبه درون ایالتی را امضا کند.
سناتور بیل سیتز که به لایحه رای مخالف داد با جملاتی طنز آلود گفت: بهتر بود به جای تعطیل کردن اینترنت کافه ها، برایش قانون می نوشتیم و حالا 6 تا 8 هزار نفر در این ایالت باید فقط خدا را برای آینده خود بطلبند!
وی قبلا گفته بود با اینترنت کافه ها می توان درآمدزایی کرد و مردم نیز از قبل این کسب و کار، درآمد داشته باشند.
وی افزود با این کار دادستانها که نمی خواستند برای حل کردن مشکلات حقوقی خود را تکان داده و در شهر جابجا شوند، راحت شدند و دیگر نیازی به جدا کردن گندم از کاه ندارند!
اینترنت کافه ها در این ایالت ، ساعتی اینترنت را به کاربران اجاره داده و با گذاشتن جایزه برای سرویس گیم و نیز فروش کارتهای تلفن، کاسبی بدی نداشته اند.
دادگاه منطقه ای ششم اوهایو وجود اینترنت کافه ها را قانونی دانسته بود که بعدا این نظر حقوقی توسط دادگاه منطقه هشتم برعکس شد و اظهارات دادگاه هشتم مبنی بر پاتوق شدن اینترنت کافه ها توسط قماربازان غیر قانونی ، بهانه ای برای تغییر رای شد.
مایک دیوان دادستان دادگاه منطقه هشتم با این دستور و با همکاری پلیس در ماه آوریل،6  اینترنت کافه را در منطقه کویاهوگا تعطیل کرد.
سناتور "جیم هاگز" نیز در همراهی با دادستان ، اینترنت کافه ها را محلی برای پول شویی، کلاهبرداری، قاچاق مواد مخدر و انسان دانست که باید تعطیل شوند. وی گفت اینترنت کافه ها بیشتر از اینکه مفید باشند، مضر برای مردم هستند.
مایکل نلسون وکیل کلیولند می گوید راه بعدی انجام رفراندوم در این زمینه است که باید دنبالش را گرفت و به نتیجه رسید تا جلوی تعطیلی اینترنت کافه ها را گرفت.
گفته می شود بعد از امضای این مصوبه توسط فرماندار، از ماه ژ‍وئن می توان آن را به اجرا گذاشت.
 
 
منبع: د رجیستر
56501

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • بی نام IR ۰۸:۰۳ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۸
    6 0
    جالب اینجاست که تو ایران خراب شده به "اینترنت کافه ها" (Net Cafe) می گیم کافی نت (Coffee Net). اصلاً یه وضعیه تو ایران.
بلیط هواپیما
‍‍‍