• توپ پُر یحیی برای فدراسیون فوتبال را ببینید!

  توپ پُر یحیی برای فدراسیون فوتبال را ببینید!

  کاریکاتورانتظار یحیی گل محمدی از فدراسیون برای استفاده از دو ملی پوش این تیم در یک بازی تدارکاتی با مخالفت کادر فنی تیم ملی فوتبال روبرو شد که این موضوع باعث دلخوری مربی سرخ‌ها شده. محمدرضا میرشاه ولد با انتشار کارتونی در خبر ورزشی به این موضوع پرداخت.

 • ببینید کشتی گیران ایرانی با حریفان چه کردند!

  ببینید کشتی گیران ایرانی با حریفان چه کردند!

  کاریکاتورصفحه کاریکاتورز در اینستاگرام با انتشار کارتونی از علیرضا پاکدل به افتخار آفرینی کشتی‌گیران ایران در عرصه جهانی و کسب اولین مدال طلای سنگین وزن کشتی فرنگی توسط علی اکبر یوسفی و کسب مدال طلای سنگین وزن کشتی آزاد پس از سی و دو سال توسط امیر حسین زارع واکنش نشان داد.

 • ببینید: رونالدو بهتر بود یا محمد صلاح؟!

  ببینید: رونالدو بهتر بود یا محمد صلاح؟!

  کاریکاتوردرخشش محمد صلاح در لیورپول و انتخاب کریستیانو رونالدو به عنوان بهترین بازیکن ماه سپتامبر لیگ برتر انگلیس که در سه دیدار این فصل توانست سه گل برای تیمش ثمر برساند، سوژه کارتونی شد که در فضای مجازی منتشر شده است.

 • ببینید جوجه‌کباب داماد را تریاکی کرد!

  ببینید جوجه‌کباب داماد را تریاکی کرد!

  کاریکاتوررئیس سازمان دامپزشکی گفته اکثر مرغداران قبل از سربریدن مرغ‌ها در آب آنها تریاک می‌ریزند تا یبوست بگیرند و وزنشان زیاد شود. دلیل اینکه مردم بعد از مصرف مرغ احساس رخوت می‌کنند به خاطر وجود تریاک در گوشت‌های تولیدی است... این اظهارنظر، سوژه انتشار کارتونی از مهدی عزیزی در خبرآنلاین شد.

سایر عناوین طنز و کاریکاتور