تیتر سه وبلاگ‌ها

 • گام دوم و رفع نابسامانی

  گام دوم و رفع نابسامانی

  افتادن مسئولیت به دست نادان‌ها مصیبت است اگر نمی‌دانید اما اگر می‌دانید و نادیده می‌گیرید، مصیبت دوچندان می‌شود، چرا به گونه‌ای رفتار می‌کنید گویی نمی‌بینید؟ به راه انداختن این حجم از استیضاح زشت نیست؟

 • این‌ها فرزندان آل‌ابوسفیان و یزیدیان زمان هستند

  این‌ها فرزندان آل‌ابوسفیان و یزیدیان زمان هستند

  پیامی برای محکوم کردن انفجار تروریستی سیستان و بلوچستان و شهادت زکریا (طفل مظلوم عربستانی)

 • منشأ مشکلات داخلی از کجاست؟

  منشأ مشکلات داخلی از کجاست؟

  مسئولین ما ناقص و مقصرند. در جلساتشان شعار «اقتصاد مقاومتی» سر می دهند اما به عمل که می‌رسد، چشمشان را به روی قاچاق می‌بندند؛ از یک طرف دام‌هایمان را صادر کرده و از طرف دیگر، گوشت ناسالم و بی‌کیفیتی که معلوم نیست از چیست را وارد می‌کنند.

 • اگر مردم نباشند

  اگر مردم نباشند

  سیدهاشم بطحایی‌گلپایگانی: تفاوت امام جمعه با امام جماعت در این است که امام جمعه حکومتی و سیاسی است. نکته‌ای که وجود دارد این است که امام جمعه باید فردی آگاه باشد تا بتواند برای مسائل سیاسی و اجتماعی نسخه‌های عالمانه بپیچد و از نظر سنی هم باید با بیان رسا صحبت کند.

 • نباید اشتباهات گذشته را تکرار کرد

  نباید اشتباهات گذشته را تکرار کرد

  هاشم بطحایی‌گلپایگانی: نباید اشتباهات گذشته را تکرار کرد. انگلیسی ها، سعودی‌ها، صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها با دیدن چنین اتفاقاتی خوشحال می‌شوند و کف می‌زنند چون امروز عمود خیمه انقلاب و اسلام را که همانا حوزه علمیه است نشانه گرفته‌اند و می‌خواهند ما به دست خود، به آن ضربه بزنیم بنابراین در این فضا نباید موجی ایجاد کرد و بر امواج بدخواهی دشمنان افزود.

 • حادثه اهواز، مایه شرمساری غربی‌ها

  در پی حوادث خونین و ناجوانمردانه عوامل فریب خورده و منافقان کوردل که منجر به شهادت عده ای از افراد بیگناه و کودکی خردسال و مجروح شدن تعداد کثیری از مردم شهید پرور خوزستان غیرتمند گردید، ضمن تسلیت و ابراز همدردی با خانواده های شهدای این حادثه، این اقدام ننگین را مایه شرمساری دولت های غربی می دانم.