۰ نفر
۱۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۲
دست ۸ دلال بازار سیاه بلیت «دربی» بند شد!

مهر نوشت: مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر گفت: ۸ نفری که بلیت را در بازار سیاه می‌فروختند، توسط پلیس دستگیر شدند.

 سعید فتاحی در خصوص بلیت‌فروشی دیدار استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: ما تعداد ۷۸ هزار و ۱۶۸ صندلی برای تماشاگران در نظر گرفته‌ایم درحالی‌که گفته شده تنها ۵۹ هزار بلیت فروخته شده و مشخص نیست منبع این صحبت‌ها از کجاست، چرا که صحت ندارد.

وی تأکید کرد: به دلیل اینکه باید هواداران دو تیم از یکدیگر جدا باشند، فقط در ۲۰ درصد ورزشگاه بلیت‌فروشی نمی‌شود، بلکه مابقی در اختیار هواداران قرار می‌گیرد.

مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر در پاسخ به این پرسش که آیا باز هم بازار سیاه برای فروش بلیت وجود داشت؟ افزود: نیروی انتظامی ۸ نفر را به دلیل فروش بازار سیاه بلیت دستگیر کرد.

فتاحی تصریح کرد: خود من از طریق یک سایت به یکی از آنها زنگ زدم که وی به من گفت «به درب غربی بیا تا به تو بلیت بدهم». من شماره او را به پلیس دادم که پلیس این فرد خاطی را دستگیر کرد.

وی گفت: خوشبختانه امروز بلیت‌فروشی نظم خوبی داشت و تماشاگران از این موضوع راضی بودند.

مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر در پایان در پاسخ به این پرسش که فینال جام حذفی چه زمانی برگزار خواهد شد؟ خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه فینال جام حذفی باید در خرداد ماه برگزار شود، مطمئناً این دیدار در شهر خرمشهر برگزار نمی‌شود و ما محل دیگری را برای این دیدار در نظر خواهیم گرفت.

60231
کد خبر 1245572

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =