۰ نفر
۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰
تماشای اعجاز ماه، از زاویه‌ای دیگر

در تاریخ بیستم فوریه سال 2019 میلادی مصادف با یکم اسفند ماه سال 1397 خورشیدی، ماه در برخی نقاط دنیا چهره‌ای خاص از خود به نمایش گذاشت؛ به این معنا که گویا 10 درصد از اندازه‌ طبیعی خود بزرگتر و به زمین نزدیکتر بود. این ماجرا باعث شد تا توجه عکاسان زیادی به ماه جلب شود و این مظهر زیبایی را در قاب تصاویرشان بگنجانند. حالا عکس‌هایی از عکاسان مطرح دنیا منتشر شده که شما را به وجد خواهند آورد، با هم به تماشای این تصاویر بی‌نظیر خواهیم پرداخت.

1-در این عکس فردی را می‌بینید که سوار بر اسنوبردش گویا از ماه عبور می‌کند. تصویر پیش‌رو در پیست اسکی در شهر وان ترکیه گرفته شده است.

2-عکاس خوش ذوق در استادیوم ماربل در شهر رم بود که توانست با کمی خلاقیت این عکس زیبا را خلق کند.

3-ماه غول پیکر و سفیدرنگ بر فراز دریاچه‌ای یخ زده قرار گرفته بود که توسط یک عکاس هوشمند شکار شد. این تصویر در منطقه‌ی مسکونی لوتسن در مینه سوتای آمریکا به ثبت رسیده است.

4-یک جت دارای مسافر در حال ترک فرودگاه بین‌المللی فینکس اسکای هاربر بود که با قرار گرفتنش در روبه‌روی ماه عکسی به یادماندنی آفرید؛ این فرودگاه در آریزونا واقع شده است.

5-ماه بزرگ و دیدنی در آسمان آنکارا (پایتخت کشور ترکیه) می‌درخشید که در قاب دوربین یک عکاس جای گرفت.

6-یک زوج در حال صرف شامشان در گوشه‌ای از قیصریه (در ترکیه) بودند که منظره‌ای رویایی را در کنار ماه ساختند و سبب پدید آمدن این عکس زیبا شدند.

7-در تصویر پیش‌رو ماه را در حالی می‌بینید که در پس آکروپولیس در یونان دلبری می‌کند. بد نیست بدانید که آکروپولیس مرتفع‌ترین تپه در یونان محسوب می‌شود.

8-ماه در پس مجسمه‌ی آزادی در آمریکا می‌درخشید و با رنگ جذابش همه‌ی چشم‌ها را به خود خیره کرده بود.

9- در این عکس خبری از ماه نیست اما درخشش آن از پشت آسمان خراشی در نیویورک به خوبی دیده می‌شود.

10-این عکس زیبا از بالای پارکی وسیع در ونزوئلا گرفته شده است و همانطور که مشاهده می‌کنید، عکاس آن توانسته عظمت ماه را به خوبی به تصویر بکشد.

منبع: لست سکند

2121

کد خبر 1250338

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =