پاتوسی پیشنهاد میلیون دلار اروپایی دارد، استقلال پر!

آیاندا پاتوسی هر روز از استقلال دورتر می‌شود. درحالی که آبی‌ها بر اساس قرارداد اولیه تا امروز وقت دارند با پرداخت ۳۰۰ هزار دلار، رضایتنامه او را برای بازی در ایران بگیرند، به نظر می‌رسد چنین امکانی وجود ندارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بازی های فصل قبل آیاندا پاتوسی به دل هواداران این تیم نشسته. او با گلی که به سپاهان زد و چند بازی خوب دیگر حسابی از آبی‌ها دلبری کرد اما پرداخت ۶۰۰ هزار دلار به این بازیکن اصلا در توان این تیم نیست.


آبی‌ها که پاتوسی را با ۵۰ هزار دلار برای دوازده بازی گرفته بودند، حالا با پارادوکسی شدید روبرو هستند. هواداران او را می خواهند چون می ترسند ماجرای تیام برای شان تکرار شود اما یک عضو هیات مدیره آبی‌ها می گوید: «او ۶ بازی خوب برای ما داشته و ۶ بازی بی اثر. فشار هوادار طوری است که اگر جذبش نکنیم انگار شکست خوردیم. ولی ۶۰۰ هزار دلار یعنی ۸ میلیارد پول.»

اگرچه فتحی گفته که پاتوسی را جذب می‌کنند اما رئیس باشگاه کیپ تاون که پاتوسی بازیکنشان است ادعا کرده پاتوسی پیشنهادی یک میلیون دلاری از اروپا دارد و به استقلال بر نمی گردد. پیشنهادی که اگر واقعیت داشته باشد، استقلال را از زیر فشاری سخت رهایی می‌بخشد.

255 41

کد خبر 1272206

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =