توضیحات شهردار درباره ماجرای اختلاف بودجه ۳۲۰۰ میلیارد تومانی

ایسنا نوشت: پیروز حناچی تهران در مورد پلازای میدان هفت تیر و اختلاف ۳۲۰۰ میلیارد تومانی توضیحاتی را ارائه کرد.

شهردار تهران صبح امروز در حاشیه حضورش در جلسه علنی شورای شهر تهران در پاسخ به سوالی درباره «پلازای میدان هفت تیر» با بیان اینکه پیش از این یک بچینگ در وسط میدان هفت تیر قرار داشت که حالا این محل به تولید بتن جمع‌آوری و به یک فضای عمومی تبدیل شده است، گفت: ایجاد حوزه‌های قلمرو عمومی امری مفید است و آن را ادامه می‌دهیم. توسعه حوزه قلمرو عمومی به نفع مردم است و این بهتر است از ساخت و سازهای معمول و این حرکت عمومی در همه شهرهای دنیا انجام می‌شود.

او در مورد گزارش تفریغ بودجه ۹۶ با بیان اینکه حسابرس گزارش را مطلوب اعلام کرده اما برخی از بندها ما را به انضباط مالی بیشتر سوق می‌دهد، در مورد اختلاف ۳۲۰۰ میلیارد تومانی گفت: این انحراف بودجه عمدتاً مربوط به دیون است و این اختلاف بین بودجه و تعهدات است که امیدواریم بتوانیم در مسیر درست حرکت کنیم.

حناچی در مورد سرانجام طرح اصلاح ساختاری شهرداری تهران با بیان اینکه در ابتدا رسولی، عضو شورای شهر این پیشنهاد را مطرح کرده و بعد از آن در برنامه سوم این مهم به تصویب رسیده و احکامی نیز در برنامه برای ساماندهی و اصلاح ساختار آمده است، گفت: ما باید برنامه را مورد توجه قرار دهیم و امیدواریم بتوانیم در راستای این مهم گام برداریم.

۴۷۲۳۴

کد خبر 1273571

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =