دلسوزان انقلاب با امید بخشی به مردم زمینه مشارکت حداکثری در انتخابات را فراهم کنند

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: همه دلسوزان انقلاب باید با امید بخشی به مردم زمینه مشارکت حداکثری در انتخابات را فراهم کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، حسین خوش اقبال در همایش فرمانداران و بخشداران ستاد انتخابات استان کردستان با بیان این مطلب اظهار داشت: همه باید بدون جانبداری و فقط در راستای برگزاری انتخاباتی سالم و با مشارکت حداکثری مردم به وظایف خود عمل کنیم.

وی افزود: اگر مردم به ما به عنوان مجریان برگزاری انتخابات اعتماد کنند با رغبت بیشتری برای حضور حداکثری در پای صندوقهای رای حاضر می شوند.

خوش اقبال تصریح کرد: در حال حاضر دغدغه ها ما باید فراهم ساختن شرایط لازم برای حضور حداکثری و پرشور مردم در انتخابات باشد تا حماسه دیگری را رغم بزنیم.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان بیان کرد: امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی در اوج و قدرت و اقتدار در منطقه و بین الملل حضوری پررنگ دارد.

وی تاکید کرد: بنابراین بر طبق این اقتدار باید با برگزاری انتخاباتی فراگیر و سالم و با مشارکتی بی نظیر مردم یکبار دیگر این عظمت و صلابت را به جهانیان نشان دهیم.

خوش اقبال در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به شهادت سردار سلیمانی در راه دفاع از ارزش های انقلاب در ادامه گفت: سردار سلیمانی در حقیقت الگوی بی نظیر و مناسب برای همه ما می باشد و بایستی با الگو برداری از راه و روش آن شهید بزرگوار همواره آماده جانفشانی و از خودگذشتگی در راه دفاع از ارزشها و آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان خاطرنشان کرد: باید با خدمتگذاری بی منت به مردم و مقابله با هرگونه جریانات ضد انقلابی باعث جلب مردم برای مشارکت در مسیر انقلاب اسلامی شویم.

وی خطاب به فرمانداران، بخشداران و دستاندارکاران برگزاری انتخابات در استان گفت: باید با دقت فراوان بر طبق قانون به وظایف خود عمل کنید و در واقع ملاک ومعیار اجرای  دقیق قانون می باشد.

خوش اقبال تاکید کرد: باید فرصت حضور همه جریانات و تفکرات انقلابی را در انتخابات را مهیا کرد و برای آنها فرصتی برابر برای راه یابی به مجلس شورای اسلامی را بوجود آورد تا حقی ازکسی پایمال نشود.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان ضمن تشکر از همکاری قوه قضایه در برخورد با برخی از تخلفات صورت گرفته در حین تبلیغات انتخاباتی و به خصوص در فضای مجازی ابراز امیدواری کرد که همانند گذشته دولت و قوه قضایه با همکاری و همراهی هم شرایط برگزاری انتخاباتی سالم و حداکثری مهیا کنند.

46

کد خبر 1345047

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =