برف و کولاک در جاده چالوس/ محورهای استان البرز باز است

مهرنوشت: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز با اشاره به بارش برف و کولاک در جاده چالوس، از رانندگان خواست تجهیزات زمستانی همراه داشته باشند.

گودرز محمودی  با اشاره به بارش سنگین برف در محورهای مواصلاتی استان که از نیمه شب گذشته آغاز شده است، اظهار کرد: تمامی محورهای استان از جمله آزادراه تهران - کرج، کرج - قزوین، کرج - کندوان و همچنین محور طالقان و تمامی محورهای روستایی با وجود بارش سنگین برف و کولاک باز است و تردد در این محورها در جریان دارد.

وی در ادامه با بیان اینکه با همکاری پلیس راه، مدیریت بحران استانداری البرز و راهداری و حمل و نقل جاده‌ای تمامی کنترل‌های لازم در محورهای مواصلاتی استان اعمال شده است و هیچ‌گونه مشکلی وجود ندارد، بیان کرد: ۱۲ واحد راهدار خانه، ۲۰۰ نفر نیروی راهدار و حدود ۱۰۰ دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین راهداری استان البرز قبل از شروع بارش به حالت آماده باش در آمده و هم اکنون در تمامی محورها فعال هستند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز در خصوص وضعیت کنونی تردد در محور کرج - کندوان، گفت: در این محور شاهد بارش شدید برف همراه با کولاک هستیم علی رغم وجود بهمن در دو تا سه نقطه از این محور، نقاط ریزشی به خوبی پاکسازی شد و اکنون هیچ نقطه‌ای از محور کرج - کندوان مسدود نیست و تردد در این محور جریان دارد.

وی در پایان تاکید کرد: با توجه به بارش برف در محورهای مواصلاتی استان البرز از رانندگانی که قصد تردد در این محورها را دارند درخواست می‌شود زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند و با دقت و احتیاط رانندگی کنند و با راهداران همکاری لازم را داشته باشند.

46

کد خبر 1345068

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =