۱ نفر
۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰
وقتی محاسبات سپاهانی‌ها جواب نداد

دنیای ورزش تورنتو نوشت: اتفاقات دیدار جنجالی سپاهان - پرسپولیس ادامه دارد و با صدور رای نهایی شاهد واکنش‌های بیشتری هم خواهیم بود.

 رای نهایی کمیته انضباطی برای دیدار جنجالی سپاهان - پرسپولیس صادر شد که این به ضرر تیم سپاهان بود. امیر قلعه‌نویی و سپاهان تلاش کردند هواداران را به نوعی در این قضیه سپر بلای خود کنند ولی در عمل نتوانستند ماجرا را به سود خودشان پیش ببرند.
سپاهانی‌ها می‌توانستند از ابتدا بگویند به میدان نمی‌رویم و تبعات آن‌را به خاطر هوادارانشان بپذیرند. اگر هم از ابتدا واقعا قصد بازی کردن داشتند، باید راهی زمین می‌شدند و برای تاخیر ساعت بازی تلاش می‌کردند. البته پرسپولیسی‌ها هم به محض این‌که فهمیدند می‌توانند بازی نکنند و بدون انجام بازی سه امتیاز را بگیرند، زمین را ترک کردند و برنگشتند. در حالی‌که مثلا در بازی فینال جام حذفی که به خاطر هواداران پرسپولیس مشکلاتی به وجود آمده بود، می‌توانستند چنین کاری کنند ولی آن بازی سه ساعت به تعویق افتاد و لغو نشد. 
با ‌ وجود این‌که قانونا پرسپولیس حق دارد، وظیفه ناظر و داور چهارم بوده که به رختکن سپاهان بروند و این‌که جلال مرادی می‌گوید وظیفه‌ای نداشته درست نیست ‌و این موضوع از ابهامات این مسابقه است. در واقع سپاهانی‌ها اراده‌ای برای بازی نداشتند ولی وقتی جدیت سازمان لیگ را دیدند برگشتند ولی پرسپولیسی‌ها طبق قانون عمل کردند و کسی حاضر به کدخدامنشی نشد.
از طرفی سپاهانی‌ها معتقدند به آن‌ها گفته شده اگر بازی نکنند میزبانی بازی‌های ملی لغو خواهد شد و نمی‌گویند از چه کسی این را شنیده اند. با این وجود این‌گونه نیست و Afc به این مسائل و عدم برگزاری یک بازی کاری ندارد از یک بازی نتیجه نمی‌گیرد که در ایران امنیت نیست. Afc اخبار و اتفاقات را زیر نظر می‌گیرد و نتیجه گیری می‌کند.

255 41

کد خبر 1358082

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =