خانه قاتل زنجیره ای خطرناک به حراج گذاشته شد! +تصاویر

خانه اولین خانواده قاتل زنجیره‌ای آمریکا به نام "وام دهندگان خون‌آشام" در معرض فروش قرار گرفته است.

خانواده بِندر در سال ۱۸۷۰ برای ادعای مالکیت درباره چند جریب از زمین‌های کانزاس به این منطقه مهاجرت کردند. این خانواده ابتدا یک اتاق بزرگ و سپس یک اتاق کوچک همراه با سرداب سنگی احداث کردند. ‌در لست سکند همراه ما باشید تا ببینیم داستان این خانواده از چه قرار است.

این خانواده در باغ میوه خود مکانی را برای غذاخوردن مسافران و استراحت آن‌ها اختصاص داده بودند. این منطقه طعمه‌ای آسان برای سارقان بود و هر از گاهی مردی گم می‌شد، اما بعد از اینکه یازده نفر ناپدید شدند، مردم نسبت به این موضوع حساس شده و بعد از ماجرای فردی به نام دکتر یورک، خانواده وی برای بررسی به مزرعه بندر رفتند.

پس از اینکه چند هفته از این ماجرا گذشت، مردم منطقه متوجه شدند که حیوانات این مزرعه غذا نمیخورند و گرسنه هستند، از طرفی کسی دیگر در آنجا توقف نمی‌کند. تنها چیزهایی که باقی مانده بود، سه چکش، یک چاقو، یک ساعت و یک انجیل بود، بنابراین آن ها تصور کردند که خانواده بندر نیز قربانی شده اند. ولی وقتی به بازرسی مزرعه پرداختند، موضوع وحشتناکی را متوجه شدند. دری که به سرداب ختم می‌شد، جایی که کف اتاق با خون خشک‌ شده پوشیده شده بود، حدود ۱۱ جسد از جمله جسد دکتر یورک و دیگران در باغ میوه و در باغچه‌ها  پیدا شد. بعضی از آن‌ها آنقدر تکه تکه شده بودند، که نمی‌توانستند تشخیص دهند کدام عضو برای چه کسی است!

آن‌ها بعضی را با استفاده از یک پتک و بعضی را از طریق بریدن گلو می‌کشتند و سپس جسد را به سرداب انتقال می‌دادند. خانواده بندر پس از تاریک شدن هوا اجساد را در باغ دفن می‌کردند. با وجود جوایز قابل توجهی که برای اطلاعاتی درباره خانواده بندر در نظر گرفته شد، هیچ وقت اثری از آن‌ها پیدا نشد.

در نهایت ماه فوریه سال ۲۰۲۰ (بهمن ۱۳۹۸) اموال اولین خانواده قاتل زنجیره‌ای آمریکا به حراج گذشته شد. البته ساختمان‌های اصلی آن قدمتی بیش از صد سال داشته‌اند و اکثرا از بین رفته‌اند ولی هنوز هم برای عده‌ای خرید ملکِ یک خانواده قاتل سریالی جذاب و هیجان انگیز است. شاید حتی بعضی در این ملک به دنبال اجساد و نشانه‌هایی جدید باشند.

منبع: لست سکند

۲۱۲۱

کد خبر 1363452

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =