آغاز ثبت نام اصناف و صنایع در سامانه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از امروز

رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری و سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد از آغاز ثبت نام اصناف و صنایع در سامانه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از امروز برای صدور مجوز فعالیت آن‌ها خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری  به نقل از وب دا ، مهندس سید راشد جزایری افزود: با توجه به ابلاغ ستاد ملی مبارزه با کرونا و در راستای اجرای گام دوم کووید۱۹ یا طرح فاصله گذاری هوشمند ضمن حمایت از فعالیت اصناف و صنایع با اولویت صیانت از سلامت کارکنان و مشتریان، مقرر شد کلیه واحدهای صنفی و صنعتی به سامانه Salamat.gov.ir مراجعه و اطلاعات خود را ثبت کنند.
وی ادامه داد: مدیران، متصدیان، مالکان و کارفرمایان موظفند به منظور شروع فعالیت خود با رعایت نکات بهداشتی اعلام شده از صبح جمعه ۲۲ فروردین‌ماه ۹۹ به مدت ۷ روز به سامانه ذکر شده مراجعه کنند و اطلاعات واحد کاری، نوع فعالیت و اطلاعات تماس خود جهت اخذ مجوز شروع فعالیت صنف یا صنعت مربوطه را وارد کنند.
رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری و سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد خاطرنشان کرد: با توجه به نوع فعالیت پس از تکمیل فرایند ثبت نام راهنما و الزامات سلامت محیط کار، شاغلان و مشتریان در اختیار فرد قرار می‌گیرد.
جزایری اضافه کرد: همچنین افراد برای استفاده از این راهنماها می‌توانند به سایت مرکز سلامت محیط و کار به آدرس
markazsalamat.behdasht.gov.ir
مراجعه کنند.
وی تاکید کرد: عدم ثبت نام در سامانه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منجر به عدم صدور مجوز فعالیت و یا در صورت فعالیت موجب توقف فعالیت واحد کاری مربوطه می‌شود.
رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری و سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد یادآور شد: بعد از آغاز به کار فعالیت واحدهای صنفی و صنعتی، بازرسین بهداشت محیط و حرفه‌ای، نیروی انتظامی ، بازرسان اتاق اصناف و تعزیرات حکومتی به محل مورد نظر مراجعه و در صورت عدم ثبت نام در سایت ابلاغی، فعالیت محل کار متوقف و تعطیل می‌شود.

46

کد خبر 1375323

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =