۰ نفر
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۰
دستگیری ۱۴ سارق مسلح در هفته گذشته

ایرنا نوشت: فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: ۱۴ نفر از عاملان سرقت‌های مسلحانه و تجاوز به عنف با تلاش شبانه‌روزی پلیس در جنوب شرق کشور دستگیر و ۲۲ فقره سرقت نیز کشف شد.

سردار احمد طاهری روز پنجشنبه در این‌باره اظهارداشت: پلیس آگاهی با همکاری دیگر رده‌های عملیاتی سیستان و بلوچستان در بررسی پرونده‌های سرقت‌های مسلحانه و به عنف در هفته گذشته ۱۴ نفر از عاملان این سرقت‌ها را شناسایی و تحت مراقبت قرار دادند.
وی افزود: در این راستا ماموران انتظامی شهرستان‌های زاهدان، ایرانشهر، خاش، چابهار و دلگان با هماهنگی‌های قضایی این سارقان را در عملیات‌های مختلف دستگیر کردند.
جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در پی دستگیری این سارقان، یک دستگاه خودرو و ۲ دستگاه موتورسیکلت مسروقه، ۴۸دستگاه تلفن همراه، مقادیری وجه نقد مسروقه به همراه تعدادی سلاح و مهمات و چند قبضه سلاح سرد کشف شد.
وی تصریح کرد: متهمان در بازجویی‌های به عمل آمده به یک فقره سرقت مسلحانه خودرو، ۲ فقره سرقت مسلحانه مغازه، ۲ فقره سرقت مسلحانه تلفن همراه، ۲ فقره سرقت به عنف مغازه، ۲ فقره سرقت به عنف موتورسیکلت، و ۱۳ فقره سرقت به عنف وجه نقد و تلفن همراه اعتراف کردند.
سردار طاهری با اشاره به ادامه تحقیقات از متهمان برای کشف دیگر جرائم احتمالی خاطرنشان کرد: پلیس سیستان و بلوچستان بر تداوم اجرای طرح های ارتقا امنیت اجتماعی بویژه در برخورد با جرایم خشن و سرقت‌های به عنف و مسلحانه برای افزایش رفاه اجتماعی شهروندان با حداکثر توان خود ادامه خواهد داد و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

۲۳۵۲۳۱
کد خبر 1382967

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =