این منطقه تهران پر از گودها و مال‌های رها شده است

تسنیم نوشت: عضو شورای شهر تهران با اشاره به تعداد گودهای رها شده در منطقه ۲ گفت: این منطقه را باید منطقه گودها و مال‌های رها شده بنامیم!

احمد مسجد جامعی امروز در جریان جلسه امروز شورای شهر تهران  و پس از ارائه گزارش حامد حسینی درباره منطقه ۲ و دبیر شورایاری محله شهرک قدس اظهار کرد: اصل کار شواریاری‌ها ارتباط با مردم است و این مسئله باید حفظ شود و در واقع گزارش شورایاری‌ها همانند گزارش شهرداری است.

وی با اشاره به گزارش مطرح شده از سوی رابط شورایاری منطقه ۲ خاطرنشان کرد: منطقه ۲ از مناطق برخوردار است و در واقع مدیریت شهری به دنبال کسب درآمد در این منطقه است همچنین در این منطقه ما شاهد تعداد قابل توجه مجتمع‌های تجاری و مال‌ها هستیم.

مسجدجامعی گفت: طی بازدیدی که حدود یک سال پیش از منطقه ۲ داشتم، سرمایه‌گذاران به دنبال احداث ۵۰ مال و مجتمع تجاری بودند همچنین منطقه ۲ با توجه به شرایط آن باید منطقه گودها و مال‌های رها شده بنامیم!

وی خاطرنشان کرد: حدود یک سال پیش ۳۵ گود رها شده در منطقه ۲ وجود داشت که آمار قابل توجهی است همچنین دو محل اسکان غیررسمی در منطقه ۲ وجود دارد که بارها تاکید بر حذف این دو محل شده اما همچنان این دو محل وجود دارد و باید به این مسئله توجه شود.

وی همچنین به برخی از اقدامات انجام شده در منطقه ۲ اشاره و تصریح کرد: تولید آبچرخانی و افزایش تولید آبچرخانی و استفاده از این ظرفیت برای آبیاری و انجام اقدامات مشترک فیمابین شورایاری‌ها و شهرداری منطقه ۲ در بحران ویروس کرونا قابل تقدیر است.

۴۷۲۳۱
کد خبر 1402489

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =